Po spuštění aplikace Word 2002 z hlavního panelu Snadné neotevře dialogové okno

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 286857 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o otevření dialogové okno v aplikaci Word dialogové okno se neotevře. Místo toho začne blikat Word záhlaví flashes a minimalizované dokumentu ikonu na hlavním panelu. Nelze zadat text, vyberte jiný příkaz Word nebo ukončete aplikaci Word.

Příčina

K tomuto chování dochází při spuštění z části hlavního panelu Snadné a vyberte příkaz nabídky Word, která otevře dialogové okno.

Poznámka: Tento problém nastane bez ohledu na to, jak spuštění z snadné části hlavního panelu, například Pokud složku Dokumenty z zástupce na část hlavního panelu Snadné otevřete a potom poklepejte na otevření dokumentu aplikace Word.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí aktualizace Word 2002: 25. dubna 2002. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
320441WD2002: Přehled aktualizace Word 2002: 25. dubna 2002
Poznámka: Chcete-li nainstalovat aktualizace hotfix musí být nainstalován Office XP SP-1. SP1 nainstalovat z následujícího umístění:
http://office.microsoft.com/downloads/2002/oxpsp1.aspx
Potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Microsoft Office XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
307841OFFXP: Jak získat nejnovější Office XP Service Pack

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, klepněte na minimalizovaném Word dokumentu ikonu na hlavním panelu. Minimalizovaná Word a otevře se dialogové okno, které jste vybrali. Klepněte na tlačítko Zavřít (X v pravém horním rohu dialogového okna) zavřete dialogové okno. Klepněte na ikonu na hlavním panelu zobrazení dokumentu Word.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Word 2002: 25. dubna 2002.Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Office XP Service Pack 2 (SP-2).

Vlastnosti

ID článku: 286857 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbstartprogram kbbug kbfix kbofficexpsp1fix kbofficexpsp2fix KB286857 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:286857

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com