Hızlı Başlat görev çubuğundan Word 2002'yi başlatın, sonra iletişim kutusunu açın

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 286857 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir iletişim kutusu Microsoft Word'de açma girişiminde bulunduğunuzda, iletişim kutusu açılmaz. Bunun yerine, Word başlık çubuğu, Titreşimden ve görev çubuğunda simge durumuna küçültülmüş belge simgesi yanıp söneceğini. Metni yazın, başka bir Word komutunu seçin veya Word'den çıktığınızda edemiyor.

Neden

Bu davranış, görev çubuğunda Hızlı Başlat bölümüne Word'Ü başlatın ve bir iletişim kutusu açan Word menü komutu seçtiğinizde ortaya çıkar.

Not: görev çubuğunda Hızlı Başlat bölümüne kısayolu Belgelerim'i açmak ve bir Word belgesi açmak için çift tıklatın nasıl Word görev, örneğin, hızlı başlatma bölümünden başlayabilir, bağımsız olarak, bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Word 2002 güncelleştirmesi edinin: 25 Nisan 2002. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
320441Word 2002 güncelleştirmesi WD2002: Genel bakış: 25 Nisan 2002
Not: düzeltme güncelleştirmeyi yüklemek için Office XP SP-1 yüklü olmalıdır. SP-1, aşağıdaki konumdan yükleyin:
http://office.microsoft.com/downloads/2002/oxpsp1.aspx
Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Office XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
307841OFFXP: en son Office XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, simge durumuna küçültülmüş bir sözcüğü tıklatın belge simgesini görev çubuğunda. Word'Ü simge durumuna küçültülür ve seçtiğiniz iletişim kutusunu açar. Iletişim kutusunu kapatmak için Kapat düğmesini (X iletişim kutusunun sağ üst köşesinde) tıklatın. Sonra Word belgesini görüntülemek için görev çubuğundaki Word simgesini tıklatın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun, ilk olarak Word 2002 güncelleştirmesinde düzeltilmiştir: 25 Nisan 2002.Bu sorun, ilk olarak Microsoft Office XP Service Pack 2'de (SP-2) giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 286857 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbstartprogram kbbug kbfix kbofficexpsp1fix kbofficexpsp2fix KB286857 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:286857

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com