Při použití funkce AddIPAddress() u počítačů s více adresami mohou být trasy TCP/IP nesprávné (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 287032 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Funkce AddIpAddress se opakovaně používá k přidání dynamické adresy IP adaptérů s více adresami, může být nesprávná trasy a nemusí být možné komunikovat s ostatními počítači.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože TCP/IP neudržuje adresy IP a položky směrovací tabulky správně.

Řešení

Systém Windows NT 4.0

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Potřebujete-li tento problém odstranit, požádejte o opravu služby technické podpory společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time  Size   File name Platform
  -----------------------------------------------
  22/02/2001 12:34 174,704 Tcpip.sys Intel
				
Poznámka: Vzhledem k závislostem souborů vyžaduje tato oprava hotfix Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6a (SP6a).

WINDOWS 2000

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Jak potíže obejít

Tento problém můžete vyřešit odebráním adresy ve stejném pořadí, v jakém byly přidány. Toto řešení však byl testován pouze v počítači se dvěma síťovými adaptéry. Jej nebyl testován s více než dva síťové adaptéry.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 287032 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbwin2ksp4fix kbbug kbfix KB287032 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:287032

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com