Номер статті: 287070 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Для Microsoft Outlook 2000 (CW) версія цієї статті див. 195719.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описується за допомогою онлайнове пул носіїв особистих папок, також відомий як PST-файлів, резервні копії даних, які створені в Microsoft Office Outlook 2007, Microsoft Office Outlook 2003 та Microsoft Office Outlook 2002. Можна створити архівувати протокол IMAP, контакти, зустрічі, завдання, коментар до обговорення та журнал записів у PST-файлах.

Примітка. У цій статті описується PST-файли в Outlook 2007, Outlook 2003 та Outlook 2002 року тільки.

Якщо ви використовуєте на іншу програму електронна пошта, такі як Microsoft Outlook Express або Outlook.com, або якщо у вас є проблеми з програма електронна пошта, ця стаття не призначена для вас. Перейдіть до розділу "Посилання", для посилань на інші статті та поради щодо рішень.

Введення

Microsoft Outlook автоматично зберігає протокол IMAP, контакти, зустрічі, завдання, коментар до обговорення та журнал записів в одному з двох наступних місцях:
 • У папці особистого онлайнове пул носіїв також відомий як PST-файлу на жорсткому диску.
 • У поштовій скриньці, що міститься на сервері. Поштовою скринькою розташований на сервері, якщо ви використовуєте Outlook з сервер Microsoft Exchange.
архівувати PST-файлу можна відновити або переміщення даних Outlook у разі виникнення апаратного збою, втрачені дані несподівано, повинні передавати дані з одного комп'ютера на інший комп’ютер-зразок або перенести дані з декількома жорсткими дисками на іншому жорсткому диску.

Ця стаття описує як зробити кілька речей з PST-файлами. Виберіть дію зі списку:
 • Як зробити архівувати PST-файлу: Якщо ви не використовують Outlook з сервер Microsoft Exchange, у цьому розділі архівувати весь PST-файл.
 • Як створити архівувати файлів. PST даних, що міститься на сервері Microsoft Exchange: Якщо ви використовуєте Outlook з сервер Microsoft Exchange, у цьому розділі архівувати даних Outlook.
 • Як експортувати файл. PST даних: Скористайтеся цим розділом, якщо ви хочете зробити архівувати лише кілька папок або певний вигляд із повітря даних, наприклад, поштові протокол IMAP тільки.
 • Як імпортувати файл. PST даних в Outlook: Цей розділ призначено для відновлення даних у Outlook із PST-файлу, який ви вже створили архівувати.
 • Як перенести дані Outlook з одного комп'ютера на інший комп’ютер-зразок: Цей розділ призначено для передачі даних, який було збережено у PST-файлі з одного комп'ютера на інший комп’ютер-зразок.
 • Як створити архівувати особистих адресних книг: У цьому розділі архівувати вашої особистої адресної книги.
 • Як використовувати особисту каталог вхідних повідомлень архівації для автоматизації резервного копіювання файлів. PST: Цей розділ призначено для резервного копіювання файлів. PST щотижневі, щомісячні або з інтервалом, який ви виберете.
 • Архівація файлів параметрів Outlook: У цьому розділі архівувати налаштувань панелі інструментів і меню, ваших уподобань браузера Internet Explorer, файлів сигнатур та будь-які псевдоніми, доручених контакти.
 • Як знайти PST-файл: Якщо ви хочете додати існуючі PST-файл до Outlook, але ви не знаєте точно, де він лежить на вашому комп'ютері, ви можете шукати його.

Відео: Як керувати файлами Outlook (. PST) особистих папок

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets video1
UUID =9a50d56e-1432-461b-86fe-fefd4da86604 VideoUrl =http://AKA.MS/qjmwrw
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets video2

Додаткові відомості

Як зробити архівувати PST-файлу

Якщо ви не використовують Outlook з сервер Microsoft Exchange, Outlook всі дані зберігаються в PST-файлі. архівувати можна використовувати для відновлення даних Outlook, якщо вихідний PST-файл пошкоджено або втрачено. У цьому розділі описано процес створення копії весь PST-файл, з всі типові елементи у файлі.

Виконайте такі інтерактивні елементи для резервного копіювання весь PST-файл.
 1. Закрийте всі програми обміну повідомленнями, таких як Outlook, Microsoft Exchange або Microsoft Windows обміну повідомленнями.
 2. Натисніть кнопку Пускі виберіть пункт запустити. Копії та пасти (або тип) наступні команди у полі Відкрити та натисніть клавішу ENTER:
  Панель керування
  Відкриється Панель керування.

  Примітка. Якщо вибрати категорію екрана, клацніть Облікові запис А бізнес-партнера користувачіва потім перейдіть до кроку 3.
 3. Двічі клацніть динамічна піктограма пошта .
 4. Натисніть кнопку Показати профілі.
 5. Натисніть відповідну профіль і виберіть пункт Властивості.
 6. Виберіть файли даних.
 7. У розділі ім'яклацніть Службу особистих папок , які ви хочете зробити резервну копію. За промовчанням ця послуга називається Особистих папок. Тим не менш, він може називатися щось інше.

  Примітка. Якщо у вас є більш ніж одну послугу особисті папки у вашому профілі, ви повинні підкріпити кожного набору PST-файлів окремо.

  Якщо нотаток ще немає під назвою Особисті папки , і не ви мати ще зберігається будь-якої інформації, таких як повідомлень, контакти або призначення в Outlook, ви напевно мають не ще ввімкнуто службу особистих папок. Перейдіть у розділ "Посилання", щоб отримати відомості про створення PST-файлу.

  Якщо у вас немає Особистих папок послуг у вашому профілі, ви можете зберігати інформацію, таку як повідомлень, контакти або призначення в Outlook вашої інформації ймовірно буття зберігається в поштовій скриньці на сервері Exchange. Спробуйте, скориставшись настановами з розділу "Як створити резервну копію файлу. PST даних, що міститься на сервері Microsoft Exchange".
 8. Натисніть кнопку настройкипісля чого запишіть шлях та ім'я, яке з'являється.

  Примітка. Тому що PST-файл містить всі дані, які зберігаються в папки MAPI, який використовується Outlook, файл може бути дуже великим. Зменшити розмір PST-файл, натисніть кнопку Стиснути у цьому вікні .
 9. Закрийте всі вікна властивостей .
 10. Щоб скопіювати файл, який записаний у кроці 8 за допомогою Провідника Windows або вікні Мій комп'ютер . Можна копіювати файл до іншого розташування на жорсткому диску або на знімному носії, наприклад дискету, компакт-диску, портативний жорсткий диск, касета магнітну стрічку або будь-якого іншого пристрою зберігання будь-яку.

Як створити резервну копію файлу. PST даних, що міститься на сервері Microsoft Exchange

Знати, як для резервного копіювання ваших даних, якщо ви використовуєте Outlook з сервер Microsoft Exchange, вам потрібно знати, де зберігаються дані. Розташування доставки та зберігання за промовчанням для даних Outlook є поштовою скринькою Exchange Server. Адміністратор сервера Exchange зазвичай ручками резервне копіювання поштових скриньок на сервері. Однак, деякі адміністраторам сервера Exchange зберігати дані Outlook PST-файлу на жорсткому диску.

Виконайте такі дії, щоб побачити, де Outlook наразі зберігає ваші дані.

У програмі Outlook 2010:

 1. Перейдіть на вкладкуфайл на стрічці Outlook.
 2. У на інформація Категорія, натисніть кнопку Настройки облікового запису та виберіть пункт Параметри облікових записів.
 3. У на настройки облікового запису вікно, перейдіть на вкладку Файли даних .

  Якщо на місці поле містить слово "Онлайн" або шлях до файлу, який має ім'я файлу OST-файл розширення, Outlook зберігає дані в папок на сервері Exchange. Зверніться до адміністратора сервера Exchange додаткові відомості про спосіб обробки резервних копій.

  Якщо на місці поля containsa шлях до файлу, який має назву extension.pst файл, Outlook зберігає нові повідомлення, контакти, зустрічі та інші дані в PST-файлу на жорсткому диску. Резервне копіювання даних, перейдіть до розділу "Як створити резервну копію PST-файлу".

У програмі Outlook 2007:

 1. У меню Знаряддя виберіть пункт Параметри, перейдіть на вкладку Настроювання пошти та виберіть пункт Облікові записи електронної пошти.
 2. У вікні Настройки облікового запису перейдіть на вкладку Файли даних .

  Якщо поле ім'я містить слово "Поштова скринька", після чого електронної пошти ім'я, Outlook зберігає дані в папок на сервері Exchange. Зверніться до адміністратора сервера Exchange додаткові відомості про спосіб обробки резервних копій.

  Якщо поле містить слова "Особиста папка" або ім'я набору особистих папок або файлів. PST, Outlook зберігає нові повідомлення, контакти, зустрічі та інші дані з PST-файлу на жорсткому диску. Резервне копіювання даних, перейдіть до розділу "Як створити резервну копію PST-файлу".

У ранішіх версіях Outlook:

 1. У меню Знаряддя виберіть пункт Облікові записи електронної пошти.

  Примітка. Ця опція може бути недоступною у деяких мережах. Адміністратор мережі може видалити цей параметр, щоб захистити відомості облікового запису. Якщо не відображається параметр Облікових записів електронної пошти , зверніться за допомогою до адміністратора мережі.
 2. Натисніть кнопку Переглянути або змінити наявні облікові записи електронної поштиі натисніть кнопку Далі.
 3. Поглянути на можливості Розташовувати нову пошту в папці . Якщо параметр містить слово "Поштова скринька", після чого електронної пошти ім'я, Outlook зберігає дані в папок на сервері Exchange. Зверніться до адміністратора сервера Exchange додаткові відомості про спосіб обробки резервних копій.

  Якщо поле містить слова "Особиста папка" або ім'я набору особистих папок або файлів. PST, Outlook зберігає нові повідомлення, контакти, зустрічі та інші дані з PST-файлу на жорсткому диску. Резервне копіювання даних, перейдіть до розділу "Як створити резервну копію PST-файлу".

Як експортувати файл. PST даних

Якщо ви хочете зробити резервну копію лише деякі з ваших даних Outlook, можна створити новий резервного PST-файлу даних, які потрібно зберегти. Це також відомо як експортера. PST файл даних. Наприклад, ви можете використовувати цей розділ, якщо у вас є важлива інформація в тільки деяких папок і у вас є інші, менш важливі елементи в набагато більших папки. Ви можете експортувати лише важливі папки або контакти і виключити папки як надіслані.

У програмі Outlook 2010:

Виконайте такі дії, щоб експортувати певної папки.
 1. Натисніть на файл вкладки.
 2. У на Параметри Outlook вікно, натисніть кнопку Додатково.
 3. Натисніть кнопку експорт.
 4. У майстрі імпорту й експортувиберіть команду експортувати у файлі натисніть кнопку Далі.
 5. Натисніть Файл даних Outlook (. PST)і натисніть кнопку Далі.
 6. Виберіть папку для експорту і натисніть кнопку Далі.
 7. Натисніть кнопку Огляда потім виберіть розташування, де має нового PST-файлу, щоб врятуватися.
 8. У полі Ім'я файлу введіть ім'я, яке потрібно використовувати для нового PST-файлу та натисніть кнопку ОК.
 9. Натисніть кнопку закінчити.

У ранішіх версіях Outlook:

 1. Відкриття Outlook.
 2. У меню файл виберіть пункт Імпорт і експорт. Якщо недоступний пункт меню, наведіть вказівник миші над кутових дужок у нижній частині меню і виберіть пунктІмпорт і експорт.
 3. Виберіть команду Експортувати у файлі натисніть кнопку Далі.
 4. Виберіть Файл особистих папок (. PST)і натисніть кнопку Далі.
 5. Клацніть папку, до якої потрібно експортувати до PST-файлу а потім натисніть кнопку Далі.
 6. Натисніть кнопку Огляда потім виберіть розташування, де має нового PST-файлу, щоб врятуватися.
 7. У полі Ім'я файлу введіть ім'я, яке потрібно використовувати для нового PST-файлу та натисніть кнопку ОК.
 8. Натисніть кнопку Готово.
Примітка. Папка дизайн властивості містять дозволи, фільтри, опис, форми і переглядів. Якщо ви експортуєте елементи з одного PST-файлу до іншого, дизайн властивості не папка зберігається.

Як імпортувати файл. PST даних в Outlook

Резервну копію PST-файлу можна використовувати для відновлення даних Outlook, якщо вихідний PST-файл пошкоджено або втрачено. Все, що зберігається в PST-файлі повернувся до Outlook.

У програмі Outlook 2010:

Виконайте такі дії, щоб відновити або імпортування даних до Outlook:
 1. Перейдіть на вкладку файл .
 2. У на відкриті Категорія, натисніть кнопку імпортувати.
 3. У майстрі імпорту й експортувиберіть пункт Імпорт з іншої програми або файлуі натисніть кнопку Далі.
 4. Натисніть Файл даних Outlook (. PST)і натисніть кнопку Далі.
 5. Введіть шлях та ім'я PST-файлу, який потрібно імпортувати, або натисніть кнопкуОгляд , щоб вибрати файл для імпорту.

  Примітка. У групі Параметрирекомендується, натиснувши кнопку не імпортувати дублікати, якщо імпортовані дані повинні замінити або дублювати елементи, які вже в Outlook.
 6. Натисніть кнопку наступного.
 7. Виберіть папку, яку потрібно імпортувати. Щоб імпортувати все в PST-файлі, виберіть у верхній частині ієрархії.

  Примітка. Автоматично вибирається папку верхнього (зазвичай Особистих папок, Файл даних Outlook або адресу електронної пошти). Включити вкладені папки буде вибрано за промовчанням. Буде імпортовано всі папки під вибрана папка
 8. Натисніть кнопку закінчити.

У попередніх версіях Outlook:

Виконайте такі дії, щоб відновити або імпортування даних до Outlook:
 1. Якщо потрібно імпортувати PST-файл зберігається на знімних пристрою, наприклад дискету, портативний накопичувач на жорстких дисках, CD-ROM, касета магнітну стрічку або будь-який інший носій зберігання даних, вставлення або підключення пристрою збереження даних а потім скопіюйте PST-файлу на жорсткому диску комп'ютера.

  Під час копіювання PST-файлу, слід переконатися, що на Читання атрибут не вибрано. Якщо вибрано цей атрибут, може з'явитися таке повідомлення про помилку:
  Указаний пристрій, файлу або шляху вона недоступна. Його було видалено, цілком можливо, використовується, можуть виникнути проблеми з мережею або ви не можете мати бракує дозволів на доступ до нього. Закрийте всі застосунки, за допомогою цього файлу і повторіть спробу.
  Якщо ви отримали це повідомлення про помилку, зніміть на Читання атрибуту а потім скопіюйте файл знову.
 2. Відкриття Outlook.
 3. У меню файл виберіть пункт Імпорт і експорт. Якщо команда недоступна, це курсор над кутових дужок у нижній частині меню і виберіть пунктІмпорт і експорт.
 4. Натисніть кнопку Імпорт з іншої програми або файлуі натисніть кнопку Далі.
 5. Виберіть Файл особистих папок (. PST)і натисніть кнопку Далі.
 6. Введіть шлях та ім'я PST-файлу, який потрібно імпортувати і натисніть кнопку Далі.
 7. Виберіть папку, яку потрібно імпортувати. Щоб імпортувати все в PST-файлі, виберіть у верхній частині ієрархії.
 8. Натисніть кнопку Готово.

Як перенести дані Outlook з одного комп'ютера на інший комп'ютер

Не можна використовувати спільно та синхронізувати PST-файлів між одного комп'ютера та іншого комп'ютера. Однак, як і раніше дані можна передавати Outlook з одного комп'ютера на інший комп'ютер.

Перегляньте інструкції в розділі "Як створити резервну копію PST-файлу" Копіювати до PST-файлу на компакт-диск або DVD-дисків або інших портативних медіа або копіювати файл до іншого комп'ютера через Локальну або глобальну МЕРЕЖУ посилання.

Примітка.Підключення до PST-файлів через Локальну або глобальну МЕРЕЖУ посилання не підтримується, і можуть виникнути проблеми з підключенням до PST-файлів на такі посилання. Прочитайте статтю для отримання додаткової інформації:

297019 Файли особистих папок не підтримуються локальної мережі або WAN посилання

Також можна створити нові, вторинні PST-файл призначена для передачі даних тільки. Зберегти дані, які потрібно перенести в новий PST-файл і виключити будь-які дані, які не потрібно передавати. Якщо вам необхідно зробити вторинних PST-файл для зберігання даних для передачі між двома комп'ютерами, або для цілей резервного копіювання, виконайте такі дії.

У програмі Outlook 2010:

 1. Натисніть на файл вкладки.
 2. У на інформація Категорія, натисніть на настройки облікового запису кнопку і виберіть пункт Параметри облікових записів.
 3. У на настройки облікового запису вікно, клацніть на файли даних вкладки.
 4. Натисніть кнопку Додати, клацніть файл даних Outlook (. PST)і натисніть кнопку ОК.
 5. Введіть унікальне ім'я для нового PST-файлу. Наприклад, введітьTransfer.PSTі натисніть кнопку ОК.
 6. Закрийте Outlook.

У попередніх версіях Outlook:

 1. У меню файл виберіть команду створитиа потім клацніть Файл даних Оutlook.
 2. Введіть унікальне ім'я для нового PST-файлу. Наприклад, введіть Transfer.PSTі натисніть кнопку ОК.
 3. Введіть відображуване ім'я для файлу особистих папок і натисніть кнопку ОК.
 4. Закрийте Outlook.
Виконайте такі дії, щоб скопіювати існуючий файл. PST.
 1. Використання вказівок у розділі "Як створити резервну копію PST-файлу", щоб створити резервну копію PST-файлу, який ви хочете переказати. Переконайтеся, що скопіювати файл backup. PST до компакт-диску або інший вид знімний носій.
 2. Копіювання резервного PST-файл зі знімного носія на другий комп'ютер.
 3. Дотримуйтесь інструкцій у розділі "Як імпортувати файл. PST даних в Outlook" імпортувати файл. PST даних в Outlook на другому комп'ютері.

Як створити резервну копію особистих адресних книг

Особистої адресної книги може містити адреси електронної пошти та контактної інформації, яка не входить до адресної книги Outlook або список контактів. Адресна книга Outlook може зберігатися в поштовою скринькою сервера Exchange або в PST-файлі. Однак, особистої адресної книги створюється окремий файл, який зберігається на жорсткому диску. Щоб переконатися, що цей адресної книги було створено, необхідно додати усі файли, які мають розширення РАВ в резервній процес.

Виконайте такі дії, щоб знайти ваш файл особистої адресної книги.
 1. Якщо ви використовуєте Windows Vista: натисніть кнопку почати.

  Якщо на комп'ютері інстальовано Windows XP: натисніть кнопку Пускі виберіть пункт Пошук.

  Якщо ви використовуєте Windows 95 або Windows 98: натисніть кнопкуПуск, виберіть пункт знайтита виберіть файли або папки.

  Якщо інстальовано Windows 2000 або Windows Millennium Edition (Me): натисніть кнопкуПуск, виділіть пункт найтита виберіть команду Файлы и папки.
 2. Тип *.PABі натисніть клавішу ENTER або кнопку Знайти.

  Примітка за PAB-файлу. Використовувати Мій комп'ютер або Windows Explorer для копіювання PAB-файл на ж папку або зберігання носій, який містить резервну копію PST-файлу.
Ви можете використовувати цю резервну копію для відновлення вашої особистої адресної книги на комп'ютер або перенести його на інший комп'ютер. Виконайте такі дії, щоб відновити особистої адресної книги.
 1. Закрийте всі програми обміну повідомленнями, такі як Outlook, Microsoft Exchange або обміну повідомленнями Windows.
 2. Натисніть кнопку Пускі виберіть пункт запустити. Скопіюйте та вставте (або введіть) наступну команду в на відкриті поле і натисніть клавішу ENTER:
  панель керування
  Відкриється панель керування.

  Примітка. Якщо вибрати категорію екран, виберіть команду Облікові записи.
 3. Двічі клацніть значок пошта .
 4. Натисніть кнопкуПоказати профілі.
 5. Натисніть відповідну профіль і виберіть пункт Властивості.
 6. Виберіть пункт облікові записи електронної пошти.
 7. Натисніть кнопку Додати новий каталог або адресну книгуі натисніть кнопку Далі
 8. Натисніть кнопку Додаткові адресні книгиі натисніть кнопку Далі.
 9. Натисніть кнопку Особистої адресної книгиі натисніть кнопку Далі.
 10. Введіть шлях та ім'я файлу особистої адресної книги, які потрібно відновити, натисніть кнопку Застосуватита натисніть кнопку ОК.
 11. Натисніть кнопку закритиа потім натисніть кнопку ОК.
Примітка. Адресна книга Outlook це послуга, яка використовує профіль для полегшення використання папки контактів поштової скриньки, файл особистих папок або спільну папку як адресну книгу. Адресна книга Outlook, сам не містить даних що може бути збережений.

Як використовувати особисту папку архівації для автоматизації резервного копіювання файлів. PST

Microsoft випустила утиліту для автоматичного резервного копіювання файлу особистих папок (. PST). Завантажити утиліту, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/Downloads/Details.aspx?FamilyId=8B081F3A-B7D0-4B16-B8AF-5A6322F4FD01&displaylang=EN
Щоб отримати додаткові відомості про особисті папки архівації клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
238782 Як зробити автоматично резервну копію файлу особистих папок
Примітка. У програмі Microsoft Outlook 2010 за особисті папки резервних надбудови типово вимкнено. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
2030523 Як включити резервного копіювання особистих папок надбудову для роботи з Outlook 2010

Архівація файлів параметрів Outlook


Якщо ви настроїли параметрів, наприклад параметри панелі інструментів та уподобань, які потрібно повторити на іншому комп'ютері або відновлення на ваш комп'ютер, ви можете включити такі файли в резервній:
 • Outcmd.dat: У цьому файлі зберігаються параметри панелі інструментів і меню.
 • ProfileName.fav: це файл уподобань, який містить параметри панелі Outlook (відноситься тільки до Outlook 2002 та ранішими версіями).
 • ProfileName. XML: у цьому файлі зберігаються параметри області переходів (відноситься тільки до Outlook 2003 і більше нові версії).
 • ProfileName.NK2: у цьому файлі зберігаються Клички для автозаповнення.
 • Підпис файли: кожен підпис має свій власний файл і використовує те ж ім'я, як підпис, який використовувався під час створення. Наприклад, якщо створюється підписів MySig імені, такі файли створюються у папку Signatures:
  • MySig.htm: У цьому файлі зберігаються HTML авто підпису.
  • MySig.rtf: У цьому файлі зберігаються авто Microsoft Outlook форматований текст (RTF) Формат підпису.
  • MySig.txt: У цьому файлі зберігаються на звичайному текстовому форматі.
  Розташування файлів підпис залежить від версії Windows, яку ви використовуєте. За допомогою цього списку можна знайти необхідне розташування:
  • Windows Vista або Windows 7: Їзди\users\Ім'я користувача\appdata, де Їзди представляє диск, який Outlook був встановлений на і Ім'я користувача представляє ім'я користувача, який Outlook був встановлений під.
  • Windows XP або Windows 2000: Їзди\Documents and Settings\Ім'я користувача\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook, де Їзди представляє диск, який Outlook був встановлений на і Ім'я користувача представляє ім'я користувача, який Outlook був встановлений під.
  • Windows 98 або Windows мене: Їзди\Windows\Local Settings\Application даних, де Їзди представляє диск, який Outlook був встановлений на.
Примітка. Якщо ви використовуєте Microsoft Word як редактора електронної пошти, підписи зберігаються у файлі Normal.dot елементи автотексту. Резервних цей файл також.

Як знайти PST-файлу

Якщо ви не знаєте, де старий або існуючі PST-файл знаходиться на комп'ютері і потрібно додати PST-файл до конфігурації Outlook, цей розділ описує пошук PST-файл і потім додати його в свій профіль Outlook.

Щоб знайти PST-файлу, виконайте такі дії:
 1. Для пошуку PST-файли:
  • Якщо ви використовуєте Windows Vista: натисніть кнопку Пускі виберіть пункт комп'ютер. Знайдіть вікно пошуку в правому верхньому куті.
  • Якщо на комп'ютері інстальовано Windows XP: натисніть кнопку Пускі виберіть пункт Пошук.
  • Якщо ви використовуєте Windows 95 або Windows 98: натисніть кнопкуПуск, виберіть пункт знайтита виберіть файли або папки.
  • Якщо інстальовано Windows 2000 або Microsoft Windows Millennium Edition: натисніть кнопкуПуск, виділіть пункт найтита виберіть команду Файлы и папки.
 2. Тип *.PSTі натисніть клавішу Enter або кнопкуЗнайти. Знайдіть бажаного PST-файл, який потрібно додати до Outlook. Записати розташування PST-файлу.
 3. Закрити вікно пошуку та запуску програми Outlook.
  • Під час запуску Outlook 2010, натисніть на файл tab, andthen натиснітьНастройки облікового записув категорії інформації . Натисніть налаштування облікового запису знову і відкрийте вкладку Файли даних у вікні, що з'явиться.
  • Якщо ви працюєте в Outlook 2007 або раніше, відкрийте меню файл і виберіть управління файлами даних.
 4. Натисніть на Додати кнопки а потім виберіть правильний тип PST-файлу, щоб додати. Якщо ваш PST-файл був створений у програмі Outlook 2007, виберітьOffice Outlook файл особистих папок (. PST). Якщо ваш PST-файл було створено у старій версії Microsoft Outlook, таких як Outlook 97, 2000, або XP, вибрати Outlook 97-2002 файл особистих папок (. PST).
 5. Перейдіть до розташування бажаного PST-файлу, що ви знайшли під час пошуку вище. Виберіть PST-файл і натисніть кнопку ОК.
 6. Введіть псевдонім для PST-файлу або приймає ім'я за промовчанням. Натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку закрити , щоб вийти з поточного вікна.
Outlook тепер відображає доставлятися у списку папок Outlook.

Наступні кроки

Якщо ці способи не допомогли вам, ви можете попросити кого-небудь, що ви знаєте про допомогу. Або, якщо Outlook використовується із сервером Exchange, ви можете зверніться за допомогою до адміністратора сервера Exchange. Також можна Microsoft клієнтів послуги підтримки веб-сайту пошуку інших рішень. Деякі послуги, які надає Microsoft клієнтів послуги підтримки веб-сайту включають наступне:
 • База знань із можливістю пошуку: Пошук допоміжних технічних відомостей і засобів самостійного використання для продуктів Майкрософт.
 • Рішення центри: Переглянути продукту-часті запитання і підтримують основні моменти.
 • Інші варіанти підтримки: Використовувати Інтернет для поставити запитання, зверніться до служби підтримки корпорації Microsoft або надати відгук.
Якщо ви як і раніше, є питання, після того, як ви використовуєте ці веб-сайти Майкрософт, або якщо ви не можете знайти рішення для Microsoft підтримки послуги веб-сайту, клацніть посилання, щоб звернутися до служби підтримки.
http://support.Microsoft.com/contactus

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про настроювання профілі та послуги клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
289467 Конфігурації користувачів та інформаційні служби
Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
269520 Чому Outlook підтримує тільки для читання засобів масової інформації
238782 Як для резервного копіювання файлу особистих папок в Outlook 2000 та Outlook 2003
257831 Як перемістити файл особистих папок в Outlook 2000, який інстальовано в режимі лише пошта Інтернету
291627 Як керувати PST-файл для двох різних комп'ютерів в Outlook
291636 Переміщення файлу особистих папок (. PST) у Microsoft Outlook 2002 і Outlook 2007
883401 Як змінити розташування за промовчанням, для якого Outlook 2003 або Microsoft Outlook 2002 створити або відкрити файл особистих папок (. PST)

Властивості

Номер статті: 287070 - Востаннє переглянуто: 12 вересня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2002 - стандартний випуск
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Outlook 2010
Ключові слова: 
kbpubtypekc kbhowtomaster kbimport kbexport kbbackup kbhowto kbvideocontent kbmt KB287070 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 287070

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com