Windows Internet Explorer 11 yüklemeye çalıştığınızda, yükleme başarısız ve bir hata iletisi oluşturur. Bu çeşitli nedenlerle oluşabilir. Genel yükleme sorunları gidermek için aşağıdaki sorun giderme yöntemleri deneyin.

Internet Explorer 11'i yüklemeden önce denetim listesi

Sisteminizin en düşük işletim sistemi gereksinimlerini karşıladığından emin olun

Internet Explorer 11 başarıyla yüklemek için sistem bir aşağıdaki en düşük işletim sistemi gereksinimleri karşıladığından emin olun:
 • Windows 7, 32-bit Service Pack 1 (SP1) veya sonraki sürümleri
 • Windows 7 ' nin 64-bit Service Pack 1 (SP1) veya sonraki sürümleri
 • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1) veya sonraki sürümleri
Windows 7 veya Windows Server 2008 R2 çalıştırıyorsanız, yüklediğinizden emin olun. Service pack 1 (SP1) veya sonraki bir sürümü.
Internet Explorer 11 Windows 8 ve Windows Server 2012 R2 birlikte olduğunu unutmayın. Bu nedenle, bu işletim sistemlerinde Internet Explorer 11 yüklemek zorunda değilsiniz.

Internet Explorer 11 en düşük işletim sistemi gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için bkz. Internet Explorer 11 için sistem gereksinimleri.

Önkoşul güncelleştirmelerin yüklü olduğundan emin olun

Yükleme işlemi sırasında aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Bir güncelleştirme yüklemeden önce Internet Explorer gerekir.

Internet Explorer 11 gerekli yazılım ve bileşenler otomatik olarak yüklemeye çalışır. Bu yükleme başarısız olursa, Internet Explorer yükleme işlemi durur. Internet Explorer 11'i yüklemeden önce bu durumda, önkoşul yazılımını el ile yüklemeniz gerekir.

Daha fazla bilgi için başvuru Internet Explorer 11 önkoşul güncelleştirmeleri önkoşul güncelleştirmeler için Windows 7 için Internet Explorer 11 elde edilir.

Ayrıca, hangi önkoşul olarak gereken güncelleştirmeyi doğru yüklenmedi dışarı bulmak için Windows klasörü (örneğin, C:\Windows) altındaki IE11_main.log dosyasını inceleyebilirsiniz.

Ekran kartı sürücünüzün uyumlu olduğundan emin olun

Bazı bilgisayarlarda video bağdaştırıcılarının karma henüz Windows 7 için Internet Explorer 11 ile uyumlu değildir. Internet Explorer 11 bu sistemlere kadar güncelleştirilmiş donanım sürücüleri yüklenir yüklenmez. Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için başvuru Internet Explorer 11 bazı karma grafikler sistemlerinde yüklemiyor.

Diğer güncelleştirmeleri yüklemesini eksiksiz olduğundan emin olun

Windows 7 için Internet Explorer 11 otomatik olarak güncelleştirme yükleme devam ediyor veya sistemin yeniden başlatılmasını bekleyen ise, önkoşulları yükleme yapamaz.

Windows 7'de devam eden güncelleştirme yüklemesi veya bekleyen bir yeniden başlatma olup olmadığını denetlemek için şu adımları izleyin:
 1. Denetim Masası' nı açın.
 2. Sistem ve güvenlik'i tıklatın.
 3. Windows Update'itıklatın.
Devam eden etkinlik varsa, Internet Explorer 11 Windows 7 için uygun şekilde yüklemeye çalışmadan önce aşağıdakileri yapın:
 • Güncelleştirme yüklemesi sürüyor ise, son yüklemenin tamamlanmasını bekleyin.
 • Tüm güncelleştirmelerin yüklü, ancak bir yeniden başlatma görevi sırada bekliyor ise, bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Yükleyici doğru sürümünü kullandığınızdan emin olun

Doğru Installer sürümü, işletim sistemi sürümü için kullanmak zorunda.

Başvuru Bir bilgisayar ın Windows işletim sisteminin 32-bit sürümü veya 64-bit sürümünü çalıştırdığını belirleme Sisteminiz 32-bit veya 64-bit mi olduğunu belirlemek için.

Ardından, sistemi sürümü için doğru Internet Explorer 11 yükleyiciyi karşıdan yükleme. Bunu yapmak için aşağıdaki adrese gidin 11 Internet Explorer'ı Yükleve 32-bit sistemler veya uygun olarak 64-bit sistemler için yükleme dosyasını bulun.

NotAyrıca, etkin dili için uygun yükleyici seçtiğinizden emin olun.

Internet Explorer 11'i yüklemeden önce Internet Explorer 9 kaldırın

Yükleme sırasında Internet Explorer 11'in, 9C 59 hatası alabilirsiniz.

Bu sorunu gidermek için Internet Explorer 9 kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatın ve Internet Explorer 11'i yükleyin.
Internet Explorer 9 kaldırmak için
 1. Başlat düğmesini türü Programlar ve Özellikler Arama kutusunu ve ardından sol bölmede yüklü güncelleştirmeleri görüntüle'yi tıklatın.
 2. Güncelleştirme Kaldıraltında Microsoft Windows bölümüne gidin.
 3. Windows Internet Explorer 9sağ tıklatın, Kaldır' ı tıklatın ve ardından, sorulduğunda, Evet' i tıklatın.
 4. Internet Explorer 9 kaldırma işlemini tamamlamak için Şimdi yeniden başlat ' ı tıklatın.
Bilgisayarınız yeniden başlatıldıktan sonra Internet Explorer 11 yüklemeyi deneyin.

Diğer yükleme sorunları

Bazı araçlar, bozuk veya Internet Explorer 11 yüklendikten sonra Windows 7'de kayboluyor

Özel metin boyutunu (DPI), bilgisayarınızdaki varsayılan değerinden daha büyük bir değere ayarlandığında, bu sorun oluşur.

Bu soruna geçici bir çözüm için adımları izleyebilirsiniz Metni daha büyük veya daha küçük ekran üzerinde yapmak Özel metin boyutunu (DPI) geri daha küçük - % 100için ayarlamak için.
Ya da daha ileri Internet Explorer 11 kaldırma geçici olarak.

Internet Explorer 11'in yerelleştirilmiş bir sürümünü yükleme

Yerelleştirilmiş Ortamınız için yükleyici İngilizce sürümü veya yükleyici desteklenen dil sürümünü kullanarak yerelleştirilmiş ortamınızda Internet Explorer 11 yükleyebilirsiniz.

Internet Explorer 11 Yükleyicisi'nin İngilizce sürümünü kullanmıyorsanız, yükleyici dil sürümü, işletim sisteminizin etkin dili eşleştiğinden emin olun. Internet Explorer 11 dil sürümleri eşleşmiyorsa, yükleme işlemini durdurur. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Internet Explorer Installer sürümü yanlış.

Örneğin, Internet Explorer 11 İspanyolca sürümü Katalanca yerelleştirilmiş sürümünü çalıştıran bir bilgisayara yüklemeye çalışırsanız bir dil uyuşmazlığı yaşarsınız. Temel dil Katalanca Dil Arabirim Paketi (LIP) dil için İspanyolca olmasına karşın, bu ortamda Internet Explorer 11 yükleyici belirli Katalanca sürümünü kullanmanız gerekir.

Internet Explorer 11, etkin bir dilde yüklemek için işletim sistemi sürümü için doğru Internet Explorer 11 yükleyiciyi karşıdan yükleme. Bunu yapmak için aşağıdaki adrese gidin 11 Internet Explorer'ı Yükleve 32-bit sistemler veya uygun olarak 64-bit sistemler için yükleme dosyasını bulun.

Not Bu bilgiler, Internet Explorer 11 yükleyici yalnızca İngilizce olmayan sürümleri için geçerlidir. Desteklenen İngilizce olmayan bir ortamda Installer'ın İngilizce sürümünü kullanıyorsanız, İngilizce'de yükleme işlemi devam eder, ancak yüklenen bir program, işletim sistemi dili eşleşir.

Casus yazılım önleme ve virüsten koruma yazılımınızı geçici olarak devre dışı bırakma

Uyarı Bu geçici çözüm kötü niyetli kullanıcılar veya virüsler gibi kötü amaçlı yazılımlar tarafından gerçekleştirilen saldırılara bir bilgisayara veya ağa daha savunmasız kalmasına neden olabilir. Bu geçici çözüm önerilmez, ancak, bu geçici çözüm, kendi uygulayabilmeniz için Biz bu bilgiler sağlanmaktadır. Bu geçici çözümü kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Geçici olarak Internet Explorer 11'i yüklemeden önce casus yazılım önleme veya virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakmak isterseniz, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Windows Güvenlik duvarını Aç.
 2. Casus yazılım önleme ve virüsten koruma yazılımı devre dışı bırakın. Bunu yapmak için sağ – casus yazılım önleme veya virüsten koruma yazılımı bildirim alanındaki simgeyi tıklatın ve sonra Çıkış ' ı veya devre dışı bırak' ı tıklatın.
 3. Casus yazılım önleme veya virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakıldıktan sonra Internet Explorer'ı yüklemeyi deneyin.
 4. Internet Explorer yükleme tamamlandıktan sonra casus yazılım önleme ve virüsten koruma yazılımını devre dışı yeniden etkinleştirin.
 5. Program ve sisteminiz için en son güncelleştirmeleri yüklemek için Windows Update'e gidin.

11 Internet Explorer'ı yeniden yükleme

Internet Explorer 11 son programın kaldırılıp sonra yeniden denerseniz, yükleme işlemi başarılı olmayabilir. Sistem başlangıç program yüklenmesi için gerekli olan geçici kurulum dosyalarını kaldırma çünkü bu sorun oluşabilir. Bu sorun devam ederse, Internet Explorer 11 yeniden yüklemeyi denemeden önce 20 dakika beklemenizi öneririz.

Daha fazla bilgi için

11 Internet Explorer'ı kaldırma

Windows 7 için Internet Explorer 11 kaldırmaya karar verirseniz Internet Explorer'ı kaldırma bölümündeki adımları Yükleme veya Internet Explorer'ı kaldırma.

Bu makale hakkında

Makale numarası: 2872074
Son gözden geçirme: 28 Temmuz 2014 Pazartesi
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:: Internet Explorer 11
Otomatik Tercüme
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2872074
Bu makale hakkında görüş bildirmek ister misiniz?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.