Microsoft rozhraní.NET Framework 4.5.1 RC (Webová instalační služba) pro systém Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows Server 2008 SP2, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows 8 a Windows Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2872775 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Microsoft rozhraní.NET Framework 4.5.1 Release Candidate (RC) je vysoce kompatibilní, místní aktualizace Microsoft rozhraní.NET Framework 4 a Microsoft .NET Framework 4.5.

Tento web je malý balíček (menší než 1 megabajt), který automaticky určuje a stáhne pouze komponenty pro konkrétní platformu. Webový instalační program také nainstaluje jazykový balíček, který odpovídá jazyku operačního systému uživatele.

Další informace

Informace o souborech ke stažení

Následující soubor je k dispozici ke stažení z centra pro stahování Microsoft Download Center:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Novinky v rozhraní.NET Framework 4.5.1 RC?

Rozhraní.NET Framework 4.5.1 RC podporuje psaní kódu v jazyce C#, Visual Basic a F # programovacích jazycích a obsahuje podstatná vylepšení těchto jazyků a v rámci:
 • Lepší výkon a spolehlivost
 • Aplikace ASP.NET pozastavit a pokračovat
 • Na vyžádání komprimace haldy velkého objektu
 • 64-bit Uprav a pokračuj
 • Činnosti sledování a odběru vzorků
 • Odolnost připojení SQL
 • Spravované vrácené hodnoty
Další informace o těchto a dalších funkcí rozhraní.NET Framework 4.5.1 naleznete Rozhraní.NET Framework Developer Center Web a příspěvek na blog. Tato verze rozhraní.NET Framework spustí side-by-side s Microsoft.NET Framework 3.5 Service Pack 1 (SP1) a v dřívějších verzích, ale provádí přímo v aktualizaci pro rozhraní.NET Framework 4 a .NET Framework 4.5.

Přepínače příkazového řádku pro tuto aktualizaci

Další informace o různých přepínačích příkazového řádku podporovaných touto aktualizací naleznete v části "Přepínače příkazového řádku" na následujícím webu MSDN:

Průvodce nasazením rozhraní.NET Framework pro vývojáře

Požadavek na restartování

Pravděpodobně k restartování počítače po instalaci tohoto softwaru, pokud všechny zasažené soubory jsou používány. Doporučujeme ukončit všechny aplikace, které používají rozhraní.NET Framework před instalací této aktualizace.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2872775 - Poslední aktualizace: 10. září 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft.NET Framework 4.5.1 na těchto platformách
  • Aktualizace SP2 pro Windows Vista
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows Server 2008 Service Pack 2
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
  • Windows 8
  • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbfix atdownload kbmt KB2872775 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2872775

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com