Microsoft .NET Framework 4.5.1 RC (web installer) pre Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows Server 2008 SP2, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows 8 a Windows Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2872775 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Microsoft .NET Framework 4.5.1 Release Candidate (RC) je vysoko kompatibilné, v mieste update na platforme Microsoft .NET Framework 4 a Microsoft .NET Framework 4.5.

Web Inštalátor je malý balíček (menej ako 1 MB), ktorá automaticky určuje a stiahnutie len komponenty vhodné pre konkrétnu platformu. Web Inštalátor nainštaluje aj jazykový balík, ktorý zodpovedá jazyku používateľa operačného systému.

Ďalšie informácie

Informácie o prevzatí

Nasledujúci súbor je k dispozícii na prevzatie zo Strediska pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevziať balík.

Ďalšie informácie o tom, ako prevziať podporné súbory spoločnosti Microsoft, získate kliknutím na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Čo je nové v .NET Framework 4.5.1 RC?

.NET Framework 4.5.1 RC podporuje písanie kódu v C#, Visual Basic a F # programovacích jazykov a zahŕňa tieto významné jazyk a rámec vylepšenia:
 • Lepší výkon a spoľahlivosť
 • ASP.NET aplikácie pozastaviť a pokračovať
 • Na požiadanie zhutnenia haldy veľký objekt
 • 64-bit upraviť a pokračovať
 • Sledovanie aktivity a odber vzoriek
 • SQL pripojenie odolnosť
 • Podarilo vrátiť hodnoty
Ďalšie informácie o týchto a ďalších vlastností .NET Framework 4.5.1, pozri .NET framework – stredisko vývojárov webové stránky a blogu. Táto verzia rozhrania .NET Framework beží side-by-side s Microsoft.NET Framework 3.5 Service Pack 1 (SP1) a staršie verzie, ale vykonáva priamu aktualizáciu pre .NET Framework 4 a .NET Framework 4.5.

Prepínače príkazového riadka pre túto aktualizáciu

Ďalšie informácie o rôznych prepínače príkazového riadka, ktoré sú podporované Táto aktualizácia, prejdite do časti "Možnosti príkazového riadka" na nasledujúcej webovej lokalite MSDN:

.NET framework Deployment Guide pre vývojárov

Požiadavka na reštartovanie

Budete musieť reštartovať počítač po inštalácii tohto softvéru, ak sa používajú ovplyvnené súbory. Odporúčame vám Zavrieť všetky aplikácie, ktoré používajú rozhranie .NET Framework skôr, než použijete toto aktualizácia.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 2872775 - Posledná kontrola: 10. septembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft.NET Framework 4.5.1, pri použití s produktom:
  • Balík Service Pack 2 pre systém Windows Vista
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows Server 2008 Service Pack 2
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
  • Windows 8
  • Windows Server 2012 Standard
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbfix atdownload kbmt KB2872775 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2872775

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com