Microsoft .NET Framework 4.5.1 RC (web installer) для Windows Vista SP2, Windows 7 SP1 Windows Server 2008 SP2, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows 8 та Windows Server 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2872775 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Microsoft .NET Framework 4.5.1 Release Candidate (RC) є високо сумісні, оперативне оновлення Microsoft .NET Framework 4 і 4.5 Microsoft .NET Framework.

Web installer був малий пакет (за 1 мегабайт), який автоматично визначає та завантажує тільки компоненти застосовних для конкретної платформи. Web installer також інсталює мовний пакет, який відповідає мова асемблера операційної системи користувача.

Додаткові відомості

Інформація про завантаження

У Центрі завантаження Microsoft для завантаження пропонується такий файл:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет.

Для отримання додаткових відомостей про завантаження файлів підтримки Microsoft клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
119591 Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Цей файл перевірено на наявність вірусів. Корпорація Майкрософт використала поточне програмне забезпечення для виявлення вірусів, доступне на час публікації файлу. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають будь-яким несанкціонованим змінам файлу.

Що таке нове .NET Framework 4.5.1 RC?

RC .NET Framework 4.5.1 підтримує написання коду на C#, Visual Basic і мови програмування F # і включає в себе ці істотні покращень, мови та рамки:
 • Високу ефективність і надійність
 • Застосунку ASP.NET призупинити і відновити
 • На вимогу ущільнення великий об'єкт купи
 • 64-розрядні редагувати і продовжити
 • Відстеження діяльності та вибірки
 • SQL підключення пружність
 • Керовані значень до повернення
Щоб отримати додаткові відомості про ці та інші особливості .NET Framework 4.5.1 бачити на .NET framework центр для розробників веб-сайт і повідомлення в блозі. Ця версія .NET Framework запускає пліч о пліч з Microsoft .NET Framework 3.5 пакетом оновлень 1 (SP1) і раніших версій, але здійснює оперативне оновлення для .NET Framework 4 і .NET Framework 4.5.

Перемикачі командного рядка для цього оновлення

Щоб отримати додаткові відомості про різні параметри командного рядка, які підтримуються цього оновлення перейдіть до розділу «Параметри командного рядка» веб-сайті MSDN:

.NET framework посібник із розгортання для розробників

Необхідність перезавантаження

Можливо, доведеться перезавантажувати комп'ютер-зразок після інсталяції цього програмного забезпечення, якщо будь-який постраждалих файлів використовується. Рекомендуємо закрити всі програми, які використовують .NET Framework перед установкою цього оновлення.

Стан

Корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Властивості

Номер статті: 2872775 - Востаннє переглянуто: 10 вересня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft.NET Framework 4.5.1, у разі використання з:
  • Пакет оновлень 2 для ОС Windows Vista
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows Server 2008 Service Pack 2
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
  • Windows 8
  • Windows Server 2012 Standard
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbfix atdownload kbmt KB2872775 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2872775

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com