Popis balíčku oprav Hotfix 1 pro Microsoft Application Virtualization 5.0 Server Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2873465 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje balíček oprav Hotfix 1 pro Microsoft Application virtualizace 5.0 Server Service Pack 1.

Poznámka:Doporučujeme vyzkoušet opravy hotfix před nasazením v provozním prostředí. Vzhledem k tomu, sestavení jsou kumulativní, každé nové verzi opravy hotfix obsahuje všechny opravy hotfix a zabezpečení opravy, které byly součástí předchozího balíčku aktualizace. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy obsahující nejvíce nezbytné opravy hotfix.

Tento balíček oprav hotfix řeší následující problémy.

Problém 1

Při použití funkce serveru Microsoft Application Virtualization (App-V) 5.0 pro definici skupin připojení žebříčku priorit skupiny je vždy publikovány jako 0.

Poznámka:K tomuto problému dochází bez ohledu na to, jaké platí pro skupiny prioritu připojení.

K tomuto problému dochází, protože skupiny prioritu připojení je nesprávně načíst z databáze pro správu. Prioritu připojení skupiny proto vždy vrácena jako 0.

Další informace

Chcete-li tento problém vyřešit, použití této opravy hotfix před nastavit prioritu připojení skupiny.

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Pro úplný seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře telefonní čísla nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít Service Pack 1 pro Microsoft Application Virtualization 5.0 nainstalovali.

Informace o restartování počítače

Nemáte k restartování počítače po instalaci této opravy hotfix. Ujistěte se, zda je tato aktualizace úspěšně nainstalovány, zastavte službu správy IIS AppV tuto aktualizaci a znovu spusťte službu správy IIS AppV.

Informace o nahrazení

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o sestavení

Tato oprava hotfix aktualizuje číslo sestavení 5.0.1211.0.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Vlastnosti

ID článku: 2873465 - Poslední aktualizace: 8. srpna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Application Virtualization 5.0 for Windows Desktops
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2873465 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2873465

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com