תיאור חבילת התיקון החם 1 עבור היישום Microsoft וירטואליזציה 5.0 Server Service Pack 1

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2873465 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מאמר זה מתאר חבילת התיקון החם, 1 עבור Microsoft יישום וירטואליזציה 5.0 Server Service Pack 1.

הערהאנו ממליצים שתבדוק תיקונים חמים לפני שתפרוס אותם בסביבת ייצור. מאחר גירסאות build הם מצטברים, כל פרסום חדש של תיקון חם מכיל את כל התיקונים החמים ואת האבטחה התיקונים שנכללו בחבילת העדכון הקודם. אנו ממליצים לך לשקול החלת פרסום התיקון העדכני ביותר המכיל שהתיקונים החמים הדרושים ביותר.

חבילת תיקון חם זה פותר את הבעיות הבאות.

בעיה 1

בעת שימוש בתכונות שרת של וירטואליזציה היישום של Microsoft (App-V) 5.0 כדי להגדיר חיבור קבוצות, העדיפות לקבוצה של חיבור תמיד שתפורסם כ- 0.

הערהבעיה זו מתרחשת ללא קשר להגדרת מוחל על העדיפות לקבוצה של החיבור.

בעיה זו מתרחשת מאחר העדיפות לקבוצה של חיבור מאוחזר באופן שגוי ממסד הנתונים של ניהול. לכן, העדיפות לקבוצה של חיבור מאוחזרים תמיד 0.

מידע נוסף

כדי לפתור בעיה זו, החלת תיקון חם זה כדי להגדיר את העדיפות לקבוצה חיבור.

מידע על תיקונים חמים

תיקון חם נתמך זמין מ- Microsoft. עם זאת, תיקון חם זה מיועד כדי להסדיר את הבעיה המתוארת במאמר זה. להחיל תיקון חם זה רק במערכות שהתעוררה בהן הבעיה המתוארת במאמר זה. תיקון חם זה עשוי לעבור בדיקות נוספות. לכן, אם המערכת שברשותך לא נפגעה באופן חמור מבעיה זו, מומלץ להמתין לעדכון התוכנה הבא המכיל תיקון חם זה.

אם התיקון החם זמין להורדה, ישנו סעיף "הורדת תיקון חם זמינה" בראש מאמר Knowledge Base. אם סעיף זה לא מופיע, פנה לשירות הלקוחות של Microsoft ותמיכה כדי לקבל את התיקון החם.

הערה אם בעיות נוספות קורות או אם נדרש פתרון בעיות כלשהו, ייתכן שתצטרך ליצור בקשת שירות נפרדת. עלויות התמיכה הרגילות יחולו על שאלות תמיכה נוספת ונושאים שאינם קשורים לתיקון החם הספציפי הזה. לקבלת רשימה מלאה של מספרי הטלפון של התמיכה ושירות הלקוחות של Microsoft או כדי ליצור בקשת שירות נפרדת, עבור אל אתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
הערה הטופס "הורדת תיקון חם זמינה" מציג את השפות שעבורן התיקון החם זמין. אם אינך רואה את השפה שלך, הסיבה לכך היא חם של אינה זמינה עבור שפה זו.

תנאים מוקדמים

כדי להחיל תיקון חם זה, עליך להיות בעל ה-Service Pack 1 עבור Microsoft 5.0 וירטואליזציה היישום מותקן.

מידע על הפעלה מחדש

אין לך להפעיל מחדש את המחשב לאחר החלת תיקון חם זה. כדי לוודא כי העדכון בהצלחה, הפסק את שירות ניהול IIS AppV, להחיל את העדכון ולאחר מכן הפעל מחדש את שירות ניהול IIS AppV.

מידע על החלפת

תיקון חם זה אינו מחליף כל תיקון חם שפורסם בעבר.

בניית מידע

תיקון חם זה מעדכן את מספר ה-build 5.0.1211.0.

סטטוס

מיקרוסופט מאשרת כי מדובר בבעיה במוצרי מיקרוסופט הרשומים בסעיף-'חל על'.

מידע נוסף

מאפיינים

Article ID: 2873465 - Last Review: יום חמישי 08 אוגוסט 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Application Virtualization 5.0 for Windows Desktops
מילות מפתח 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2873465 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2873465

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com