Oprava: Server App-V 4.5 SP2 nelze obnovit při selhání databáze aplikace virtualizace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2873468 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Aplikační virtualizace databáze v Microsoft Application Virtualization (App-V) 4.5 Service Pack 2 (SP2) je hostitelem instance clusteru převzetí služeb při selhání Microsoft SQL Server. Při selhání databáze nelze obnovit na server App-V, a uživatelé aplikace App-V zobrazí následující chybová zpráva:

Aplikační virtualizace Server vrátil chybu vnitřního systému. Sestava pro správce systému následující kód chyby:
0A 200001F4

V této situaci klientů nelze aktualizovat informace o publikování a selhání spuštění aplikace. ID události 41543 je dále zaznamenána v protokolu aplikace na serveru App-V.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu přejděte na následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix (App-V 4.5 SP2 HF03), musíte mít Service Pack 2 pro Microsoft Application virtualizace 4.5 nainstalován.

Informace o restartování počítače

Po použití této opravy hotfix je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o souboru

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Abyste zjistili rozdíly mezi UTC a lokálním časem, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v okně Ovládací panely.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
AppV45SP2-MGMT-KB2873468-x86.mspNení k dispozici8,420,35231. Srpna 201310:45
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, restartujte službu Application Virtualization Management Server. Postupujte následujícím způsobem
  1. Nástroje pro správu otevřete modul snap-in služby konzoly MMC.
  2. Vyhledejte službu Application Virtualization Management Server.
  3. Application Virtualization Management Serverklepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na tlačítko Restartovat.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Naleznete terminologie Společnost Microsoft používá k popisu aktualizací softwaru.

Vlastnosti

ID článku: 2873468 - Poslední aktualizace: 18. října 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Application Virtualization 4.5 for Terminal Services
  • Microsoft Application Virtualization 4.5 for Windows Desktops
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2873468 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2873468

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com