FIX: 4.5 SP2 App-V server не можна відновити коли бази даних віртуалізації додатків не над

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2873468 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Створення бази даних віртуалізації додатків у Microsoft Application Virtualization (App-V) 4.5 пакет оновлень 2 (SP2) відбулася в екземпляр Microsoft SQL Server відмови кластера. Коли базу даних не вдається над, App-V server не можна відновити, і App-V користувачі отримують таке протокол IMAP про помилку:

віртуалізація застосунків серверів має повернув помилку внутрішні системи. Звіт такий код помилки до системного адміністратора:
0A-200001F4

У цій ситуації клієнти не вдалося оновити дані про видавництво, а застосування починається fail. Крім того, подія ID 41543 записується в журнал застосунку на сервері App-V.

Розв'язанн

Відомості про виправлень

Виправлення можна отримати від корпорації Майкрософт. Проте це виправлення призначена лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, які відчувають проблеми, описаної в цій статті. Це виправлення може потребувати додаткового приймальні випробування. Тому, якщо ви не завдає на цю проблему, ми рекомендуємо чекати наступного оновлення програмного забезпечення, що містить це виправлення.

Якщо Виправлення доступне для завантаження, є розділ "Термінове доступні" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, зверніться до Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів отримати виправлення.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит до служби. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткової підтримки питання і питання, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Для отримання повного списку Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів телефонних номерів, або створити окремий запит на обслуговування перейдіть на веб-сайті Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. У формі "Термінове доступні" відображаються мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що виправлення не доступна для даної мови.

Необхідні умови

Щоб застосувати це виправлення (App-V HF03 4.5 SP2), потрібно мати пакет оновлень 2 для Microsoft віртуалізація застосунків 4.5 встановлена.

Необхідність перезапуску

Після інсталяції цього виправлення, перезавантажте комп’ютер-зразок.

Відомості про заміну

Це виправлення не замінює будь-які попередні версії виправлень.

Відомості про файли

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Англійська версія цього виправлення має атрибути файлів (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Дати й часу для цих файлів перераховані за скоординованим універсальним часом (UTC). Під Вільний час перегляду відомостей про файл, обраховуються за місцевим часом. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати вкладку часовий пояс у дата і вільний Вільний час елемент панелі керування.

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний час
AppV45SP2-MGMT-KB2873468-x86.mspНе застосовується8,420,35231 Серпня 201310:45
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему, перезапустити службу застосунку управління сервером віртуалізації. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. У «адміністрування» відкрийте оснастка MMC застосунок-служба.
  2. Знайдіть застосунок сервера віртуалізації управління служби.
  3. Клацніть правою кнопкою миші Застосунок сервера віртуалізації керуванняі натисніть кнопку перезавантажити.

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Посилання

Подивитися на Термінологія корпорація Майкрософт використовує для опису оновлень програмного забезпечення.

Властивості

Номер статті: 2873468 - Востаннє переглянуто: 19 жовтня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Application Virtualization 4.5 for Terminal Services
  • Microsoft Application Virtualization 4.5 for Windows Desktops
Ключові слова: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2873468 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2873468

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com