Problem z zabezpieczeniami, który jest opisany w biuletynie zabezpieczeń MS13-061 został rozwiązany przez aktualizację Exchange Server

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2874216 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Problem z zabezpieczeniami występuje w środowisku Microsoft Exchange Server. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących tego problemu zabezpieczeń zobacz biuletyn zabezpieczeń firmy Microsoft MS13-061.

Znane problemy w aktualizacji 2874216

  • Firma Microsoft wydała nową wersję aktualizacji do witryny Windows Update i Centrum pobierania. Ten znany problem został rozwiązany. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz sekcję Często zadawane pytania dotyczące zaktualizowanych w MS013-061 Biuletyn zabezpieczeń.
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia go w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2879739 Indeks zawartości podziały poprawka MS13-061 zabezpieczeń na 2013 Exchange Server

Rozwiązanie

Biuletyn zabezpieczeń firmy Microsoft MS13-061 zawiera szczegółowe informacje na temat dostępnych obejścia i aktualizacji usuwających luki w zabezpieczeniach w programie Microsoft Exchange Server. Aktualizacje są dostępne dla następujących wersji programu Microsoft Exchange Server:


Właściwości

Numer ID artykułu: 2874216 - Ostatnia weryfikacja: 15 października 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbhotfixrollup atdownload kbmt KB2874216 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2874216

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com