Správca služieb konektor pre správcu konfigurácie neprevádza odinštalovať softvér informácie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2874780 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Softvér, ktorý je nainštalovaný na počítačoch je úspešne prinesené Microsoft System Center 2012 Service Manager prostredníctvom konektora Configuration Manager. Však keď odinštalovať softvér z počítača a potom vykonanie inventarizácie hardvéru systému Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1 (SP1), nainštalovaný softvér vzťah nie je odstránený v Service Manager aj keď vzťah je úspešne odstránený v správcovi konfigurácie.

Príčina

Konektora Service Manager Configuration Manager používa softvér odstránenia záznamov odstrániť nainštalovaný softvér vzťah. Však zmien, ktoré zaviedol systém Center 2012 Configuration Manager SP1 bráni tieto záznamy na odstránenie, napísané.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, zapnite triggery, že písať odstránenia záznamov v správcovi konfigurácie. Potom konektora Service Manager môcť úspešne rozpoznať a pridružené akciu odstrániť nainštalovaný softvér vzťah.

Na to, prejdite na nasledujúcu webovú lokalitu webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN) a použiť uloženú procedúru, ktorá je popísaná tam:

Ako povoliť a zakázať extrakciu zobrazení

Vlastnosti

ID článku: 2874780 - Posledná kontrola: 5. augusta 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft System Center 2012 Service Manager Service Pack 1
  • Microsoft System Center 2012 Service Manager
  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager
Kľúčové slová: 
kbmt KB2874780 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2874780

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com