Sistem Geri Yükleme yardımcı programı sürücü harflerini nasıl kullanır (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 287505 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, sistem geri yükleme yardımcı programı sürücü harflerini alfabetik nasıl kullanabileceğinizi ve sürücüleri dışında bırakmak için sistem geri yükleme yardımcı programının nasıl yapılandırabileceğinizi açıklar.

Daha fazla bilgi

Değişiklik olduğunda izlenen istediğiniz sürücü harflerinin kaydı dışlamak için sistem geri yükleme yardımcı programı'nı kullanabilirsiniz. Sistem Geri Yükleme yardımcı programı değişiklikleri izlemek kullanılabilir sabit disk alanı miktarını belirlemenizi sağlar.

Sürücü harfleri, aşağıdaki sırayla listelenir:
  • Sistem sürücüsü önce ardından kalan sürücülerin alfabetik sırada listelenir.
  • Windows yüklü olduğu veya hangi Windows çalışan bir sürücü sistem sürücüsüdür. Sistem sürücüsünü, sistem geri yükleme yardımcı programı devre dışı bırakmadan dışarıda bırakılamaz çünkü önce listelenir. Olmayan sistem sürücüleri ayrı ayrı yapılandırılır ve olması sistem geri yükleme yardımcı programı dışlandı.
Yapılandırmak için veya bir sürücü sistem geri yükleme yardımcı programı dışarıda bırakmak için aşağıdaki adımları gerçekleştirin:
  1. Başlat ' ı tıklatın ve sonra Denetim Masası ' nı tıklatın.
  2. Denetim Masası'ndaki Sistem ' i tıklatın veya Performans ve Bakım'ı tıklatın ve Sistem ' i tıklatın.
  3. Sistem Geri yükleme</a1> sekmesini ve sonra yapılandırmak için veya dışarıda bırakmak istediğiniz sürücüyü seçin.
  4. Ayarlar düğmesini tıklatın ve istediğiniz değişiklikleri yapın.
Yönetme ve sistem geri yükleme yardımcı programı bir program aracılığıyla nasıl yapılandırılacağı hakkında daha fazla bilgi için Software Development Kit'e (SDK) bakın.

Özellikler

Makale numarası: 287505 - Last Review: 7 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbinfo kbsetup KB287505 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:287505

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com