Oprava: Potíže se DTS UI témata nápovědy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 287713 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 235895 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Mohou nastat následující problémy v Data Transformation Services (DTS) UI online nápovědě:
  • Při otevírání DTS balíček, který byl uložen pomocí hesla, pokud se pokusíte vyvolat nápovědu v dialogovém okně Balíček heslo, pravděpodobně nezdaří s následující zpráva:
    Téma nápovědy nebyl nalezen
  • V dialogovém okně Spustit úlohu SQL při je kurzor v příkazu SQL vyvolání nápovědy zobrazí téma nápovědy "Kalendář" namísto "Spouštět SQL vlastnosti úlohy" téma.
  • Úpravy úlohy transformace dat a určení Dotaz SQL na zdroj kartě, pokud klepněte pravým tlačítkem myši Vybrat písmo, zobrazí dialogové okno písmo. Vyvolání nápovědy z dialogové okno písmo zobrazí téma nápovědy "Transformace dat vlastnosti úlohy (karta zdroj)" namísto "Písmo" téma nápovědy.
V DTS Query Designer UI online nápovědě mohou nastat následující problémy:
  • Tlačítko Nápověda z dialogovém Tabulku není vyvolat téma nápovědy.
  • Při výsledky provedených dotazu v chybě, na tlačítko Nápověda v dialogovém okně chybová zpráva vyvolat téma nápovědy.
Poznámka: vyvolat Návrhář DTS přenést nahoru vlastnosti transformace dat úlohy. Na kartě zdroj povolit Dotaz SQL a potom vyberte Sestavit dotaz.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 287713 - Poslední aktualizace: 6. listopadu 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB287713 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:287713

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com