Düzeltme: Konular DTS UI sorunları Yardım

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 287713 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
# HATA: 235895 (shiloh_bugs)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Veri Dönüştürme Hizmetleri (DTS) kullanıcı ARABIRIMI çevrimiçi Yardımı'nda aşağıdaki sorunlarla karşılaşabilirsiniz:
  • Bir parola ile kaydedilen bir DTS paketini açarken, Paketi parolası</a0> iletişim kutusundaki Yardım'ı çağırmak çalışırsanız, aşağıdaki iletiyle başarısız olabilir:
    Yardım konusu bulunamadı
  • Imleci bir SQL deyiminde olduğunda SQL görev Çalıştır iletişim kutusunda, Yardım'ı çağırmadan yerine, "SQL görev özellikleri Yürüt" konu "Takvim" Yardım konusuna kadar getirir.
  • Yazı tipi seç'ni sağ tıklatın, veri dönüştürme görev düzenleme ve üzerinde kaynakSQL Query belirtme, sekme, yazı tipi</a0> iletişim kutusunda görünür. Yazı tipi</a0> iletişim kutusundan, Yardım'ı çağırmak, "Font" Yardım konusu yerine "Dönüştürme veri görev özellikleri (kaynağı sekmesi)" Yardım konusuna kadar getirir.
DTS Sorgu Tasarımcısı UI çevrimiçi Yardım'de, aşağıdaki sorunlarla karşılaşabilirsiniz:
  • <a0>Tablo Ekle</a0> iletişim kutusundan <a2>Yardım</a2> düğmesini, bir Yardım konusunu getirmiyor.
  • Bir yürütülmüş bir sorgu sonuçları, hata <a0>hata iletisi</a0> iletişim kutusunda <a2>Yardım</a2> düğmesini, bir Yardım konusunu getirmiyor.
Not: DTS Sorgu Tasarımcısı'nı başlatmak için <a0></a0>, dönüştürme veri görev özelliklerini getirin. Kaynağı) sekmesinde, SQL Query ' ı etkinleştirin ve sonra Sorgu oluştur'ı seçin.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft SQL Server 2000'de bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 287713 - Last Review: 6 Kasım 2003 Perşembe - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB287713 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:287713

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com