Služby není existovat společně s aplikací Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 287765 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud během instalace aplikace Microsoft Outlook existují cc: Mail, Microsoft Mail, NetFolders, Microsoft Fax nebo služby Winfax Starter Edition (SE), budou prezentovány s voleb buď při instalaci aplikace Outlook nebo Microsoft Outlook je zakázán v instalaci Microsoft Office XP odebrat služby.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože aplikace Outlook nepodporuje tyto služby.

Další informace

Při pokusu o aktualizaci předchozí instalace aplikace Outlook, která obsahuje služby nebo doplňky pro následující: cc: Mail, Microsoft Mail, NetFolders, Microsoft Fax nebo Winfax Starter Edition (SE), obdržíte následující volby v dialogovém okně:

Microsoft Office XP instalace

Instalační program zjistil, že jeden nebo více nainstalován následující funkce:
  • cc: Mail
  • Microsoft Mail
  • NET složky
  • Microsoft Fax
  • WinFax Starter Edition (SE)
Tyto funkce již nejsou podporovány v aplikaci Outlook. Pokud budete pokračovat v inovaci, již nebude možné je použít. Chcete pokračovat v upgradu Outlook? Můžete klepnout na tlačítko Ano nebo Ne v tomto dialogovém okně.

Pokud vyberete možnost pokračovat v upgradu, jsou odebrány služby. Pokud vyberete možnost zachovat služby, je označen jako "Neinstalovat" v dialogovém okně Nastavení Outlook a není nainstalován.

Vlastnosti

ID článku: 287765 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbservice kbprb KB287765 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:287765

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com