Outlook'la birlikte Hizmetleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 287765 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Cc: Mail, Microsoft Mail, NetFolders, Microsoft Fax veya Winfax Starter Edition (SE) Hizmetleri Microsoft Outlook'u yüklemesi sırasında varsa, hizmetleri, Outlook'u yükleyin veya Microsoft Outlook Microsoft Office XP yükleme devre dışı ya da kaldırmak için bir seçenek sunulur.

Neden

Bu davranış, Outlook'un bu hizmetleri desteklemesi nedeniyle oluşur.

Daha fazla bilgi

Hizmetlerin veya eklentileri herhangi birini içeren Outlook'un önceki bir yüklemesi güncelleştirme girişiminde: cc: Mail, Microsoft Mail, NetFolders, Microsoft Fax veya Winfax Starter Edition (SE iletişim kutusunda aşağıdaki seçenekleri alırsınız),:

Microsoft Office XP yükleme

Kur, yüklenen aşağıdaki özelliklerin birini veya birkaçını olduğunu algıladı:
  • cc: Mail
  • Microsoft Mail
  • Ağ klasörleri
  • Microsoft Fax
  • WinFax Starter Edition (SE)
Bu özellikleri, artık Outlook'ta desteklenmiyor. Artık yükseltmeye devam ederseniz, bunları kullanmanız mümkün olacaktır. Outlook'a yükseltme devam etmek istiyor musunuz? Evet veya Hayır bu iletişim kutusunda tıklatabilirsiniz.

Yükseltmeye devam etmeyi seçerseniz, hizmetler kaldırılır. Hizmetleri tutmak için seçerseniz, Outlook, "Yok" yapısı</a0> iletişim kutusundaki "olarak işaretlenmiş ve yüklü değil.

Özellikler

Makale numarası: 287765 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbservice kbprb KB287765 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:287765

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com