Microsoft .NET Framework 4.5.1 Developer Pack pre Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 SP2, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 a Windows Server 2012 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2878632 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Microsoft .NET Framework 4.5.1 Developer Pack nainštaluje multi-zacielenie pack pre systém .NET Framework 4.5.1. Môžu vývojári vytvárať aplikácie pre doplnok Silverlight .NET Framework 4.5.1 pomocou Visual Studio 2012 alebo tretej-party IDEs.

PoznámkaTento balík by mal nepoužijú, ak máte v úmysle distribuovať .NET Framework 4.5.1. V takom prípade by ste mali stiahnuť web installer ztu.

Ďalšie informácie

Tento balík nainštaluje týchto zložiek:
 • .NET Framework 4.5.1
 • .NET Framework 4.5.1 Multi-zacielenie Pack: Obsahuje odkaz zostavy potrebné na vybudovanie aplikácie tohto cieľa .NET Framework 4.5.1.
 • .NET Framework 4.5.1 jazykové balíky
 • .NET Framework 4.5.1 Multi-zacielenie Pack jazykové balíky: Obsahuje IntelliSense súbory na zobrazenie Pomocníka, keď ste budovanie apps že cieľové platformy .NET Framework 4.5.1 pomocou Visual Studio a tretej-party IDEs.

Informácie na stiahnutie

Nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie z Microsoft Download Center:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevziať balík.

Ďalšie informácie o preberaní Microsoft podporných súborov získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Microsoft kontroluje tento súbor na vírusy. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Čo je nové v platforme .NET Framework 4.5.1?

.NET Framework 4.5.1 podporuje písanie kódu v C#, Visual Basic a F # programovacích jazykov, a zahŕňa tieto významné zlepšenia jazykových a rámec:
 • Lepší výkon a spoľahlivosť
 • ASP.NET aplikácie pozastaviť a pokračovať
 • Na požiadanie zhutnenia haldy veľký objekt
 • 64-bit upraviť a pokračovať
 • Sledovanie aktivity a odber vzoriek
 • SQL pripojenie odolnosť
 • Podarilo vrátiť hodnoty
Ďalšie informácie o týchto a ďalších vlastností .NET Framework 4.5.1, pozri .NET framework – stredisko vývojárov webové stránky a blogu. Táto verzia rozhrania .NET Framework beží side-by-side s Microsoft.NET Framework 3.5 Service Pack 1 (SP1) a staršie verzie, ale vykonáva priamu aktualizáciu pre .NET Framework 4 a .NET Framework 4.5.

Možnosti príkazového riadka pre túto aktualizáciu

Ďalšie informácie o rôznych možnostiach príkazového riadka, ktoré sú podporované Táto aktualizácia, prejdite do časti "Možnosti príkazového riadka" na nasledujúcej webovej lokalite MSDN:

.NET framework Deployment Guide pre vývojárov

Podporované jazyky pre túto aktualizáciu

Ďalšie informácie o jazykoch, ktoré sú podporované Táto aktualizácia, prejdite do časti "Podporované jazyky pre vývojárov Pack" na nasledujúcej webovej lokalite MSDN:

.NET framework Deployment Guide pre vývojárov

Vyžaduje reštart

Budete musieť reštartovať počítač po inštalácii tohto softvéru, ak sa používajú ovplyvnené súbory. Odporúčame vám Zavrieť všetky aplikácie, ktoré používajú rozhranie .NET Framework skôr, než použijete toto aktualizácia.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2878632 - Posledná kontrola: 18. októbra 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft .NET Framework 4.5.1, pri použití s produktom:
  • Balík Service Pack 2 pre systém Windows Vista
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows 8
  • Windows 8.1
  • Windows Server 2008 Service Pack 2
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
  • Windows Server 2012 Standard
Kľúčové slová: 
atdownload kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2878632 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2878632

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com