Microsoft .NET Framework 4.5.1 Geliştirici paketi Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8. 1, Windows Server 2008 SP2, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 ve Windows Server 2012 R2

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2878632 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft .NET Framework 4.5.1 Developer Pack 4.5.1 .NET Framework için çoklu sürüm desteği paketi yükler. Geliştiriciler Visual Studio 2012 veya üçüncü taraf IDE'ler kullanarak .NET Framework 4.5.1 hedefleyen uygulamalar geliştirebilirler.

Not4.5.1 .NET Framework yeniden dağıtmanız gerekiyorsa, bu paket kullanılmamalıdır. Bu durumda, web Installer yükleyinBurada.

Daha fazla bilgi

Bu paket şu bileşenleri yükler:
 • .NET Framework 4.5.1
 • .NET Framework 4.5.1 çoklu sürüm desteği paketi: .NET Framework 4.5.1 hedefleyen uygulamalar oluşturmak için gereken başvuru derlemeler içerir.
 • 4.5.1 .NET Framework dil paketleri
 • .NET Framework 4.5.1 çoklu sürüm desteği paketi dil paketleri: hedefleyen 4.5.1 Visual Studio ve üçüncü taraf IDE'ler ile .NET Framework uygulamaları oluşturma Yardımı görüntülemek için IntelliSense dosyaları içerir.

Karşıdan yükleme bilgileri

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Paketi şimdi karşıdan yükle.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın yüklendiği tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

.NET Framework 4.5.1 yenilikler nelerdir?

4.5.1 .NET Framework kod yazma, C#, Visual Basic ve F# programlama dilleri destekler ve dil ve framework önemli geliştirmeler içerir:
 • Daha iyi performans ve güvenilirlik
 • ASP.NET uygulama askıya alıp devam
 • Büyük nesne yığını, istek üzerine sıkıştırma
 • 64-bit Düzenle ve devam et
 • Etkinlik izleme ve örnekleme
 • SQL bağlantı esnekliği
 • Yönetilen dönüş değerleri
Bunlar ve 4.5.1 .NET Framework'ün diğer özellikler hakkında daha fazla bilgi için bkz. .NET framework Geliştirici Merkezi Web sitesi ve Web günlüğü postası. .NET Framework'ün bu sürümü yan yana Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 (SP1) ve daha önceki sürümlerde çalışır, ancak bir yerinde güncelleştirmesini .NET Framework 4 ve.NET Framework 4.5 için yapar.

Bu güncelleştirme için komut satırı seçenekleri

Bu güncelleştirme tarafından desteklenen çeşitli komut satırı seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesinde "Komut satırı seçenekleri" bölümüne bakın:

Geliştiriciler .NET framework Dağıtım Kılavuzu

Bu güncelleştirme için desteklenen diller

Bu güncelleştirme tarafından desteklenen diller hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesinde "desteklenen dilleri için geliştirici Pack" bölümüne bakın:

Geliştiriciler .NET framework Dağıtım Kılavuzu

Yeniden başlatma gereksinimi

Etkilenen herhangi bir dosya kullanılıyorsa, bu yazılım yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir. Bu güncelleştirmeyi uygulamadan önce .NET Framework kullanan tüm uygulamaları kapatmanızı öneririz.

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2878632 - Last Review: 18 Ekim 2013 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft .NET Framework 4.5.1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Windows Vista Service Pack 2
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows 8
  • Windows 8.1
  • Windows Server 2008 Service Pack 2
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
  • Windows Server 2012 Standard
Anahtar Kelimeler: 
atdownload kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2878632 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2878632

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com