Uživatelé sady Office 365 nelze načíst data volném místního uživatele v nasazení založené na Exchange Server 2010 hybrid

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2879736 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Konfiguraci služeb Microsoft Office 365 a hybridní nasazení serveru Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3 (SP3).
  • Jako místní uživatel má ve kteréPráci jinde je vybrán v poli Zobrazit jako položky kalendáře aplikace Microsoft Outlook 2013.
  • Pro uživatele služeb Office 365 se pokusí vyhledat místního uživatele volném čase použitím 2013 aplikace Outlook nebo Outlook Web App pro Exchange Online.
V tomto scénáři nelze načíst uživatele služeb Office 365 volném čase místního uživatele.

Poznámka:K tomuto problému nedochází, pokud uživatel aplikace Office 365 používá aplikaci Microsoft Outlook 2010 tolook volném data místního uživatele.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Outlook 2013 definuje novou Práci jinde volném hodnotu u položky kalendáře. Při žádosti uživatele služeb Office 365 o volném čase, místního serveru Exchange 2010 nesprávně mapuje nová hodnota volného času.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2891587 Popis kumulativní aktualizace 3 pro Exchange Server 2010 Service Pack 3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o tom, jak nastavit Práci jinde v aplikaci Outlook 2013, přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Další informace o "Práci jinde"

Vlastnosti

ID článku: 2879736 - Poslední aktualizace: 26. listopadu 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2879736 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2879736

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com