Користувачі служби Office 365 не вдалося отримати користувача на локальному зайнятість у під керуванням Exchange Server 2010 гібридного розгортання

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2879736 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Розглянемо таку ситуацію.
  • Настроїти Microsoft Office Outlook 365 та гібридного розгортання Microsoft Exchange Server 2010 пакета оновлень 3 (SP3).
  • локальний користувач має елемента календаря Microsoft Outlook 2013 року, в якійПрацює в іншому місці вибраний у полі Відображати як .
  • Користувач служби Office 365 намагається відшукати вільний/зайнятий Вільний час даних локальних користувачів за допомогою Outlook 2013 або веб-застосунок Outlook веб-застосунок для Exchange Online.
У цьому випадку користувач служби Office 365 не вдалося отримати вільний/зайнятий Вільний час даних локальних користувачів.

Примітка.Ця проблема не виникає, якщо користувач служби Office 365 використовує Microsoft® Outlook® 2010 tolook до користувача на локальному зайнятість.

причина

Ця проблема виникає тому, що Outlook 2013 визначає нового Працює в іншому місці вільний/зайнятий Вільний час значення елементів календаря. Коли користувачів служби Office 365 розпочинає зайнятість, локального сервера Exchange 2010 неправильно співставляє значення нового вільний/зайнятий Вільний час.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте зведене оновлення:
2891587 Опис зведеного оновлення 3 для Exchange Server 2010 пакет оновлень 3

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про те, як встановити Працює в іншому місці в Outlook 2013, перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Додаткові відомості про «Працює скрізь»

Властивості

Номер статті: 2879736 - Востаннє переглянуто: 26 листопада 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3, у разі використання з:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2879736 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2879736

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com