Nastavení typu MIME pro služba

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 288102 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Multipurpose typy Internet Mail Extension (MIME) umožňují pro výměnu různé druhy souborů na Internetu. Pro soubory Microsoft Windows Media a živé vysílání datového proudu správně webových prohlížečů a servery musí mít jejich typy MIME nakonfigurován rozpoznávat typy souborů Windows Media. Ačkoli prohlížečů obvykle mít jejich typy MIME nastavit automaticky, v některých případech budete muset nastavit ručně. Typy MIME téměř vždy nutné nakonfigurovat ručně na webovém serveru.

Další informace

Webový server MIME Typ otázky

V dokumentaci produktu správnou metodu přidružení typů MIME s následujícími příponami:

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Přípona souboruTyp MIME
ASFvideo/x-ms-asf
ASXvideo/x-ms-asf
WMAzvuk/x-ms-wma
WAXzvuk/x-ms vosk
WMVzvuk/x-ms-wmv
WVXvideo/x-ms-wvx
WMvideo/x-ms VM
WMXvideo/x-ms-wmx
WMZaplikace/x-ms-wmz
WMDaplikace/x-ms-wmd

Zhodnocení typ MIME prohlížeče

Typy MIME prohlížeče by měla být nastavena automaticky při instalaci přehrávač. Pokud máte Internet Explorer 2.0 nebo novější nebo Netscape Navigator 3.0 nebo vyšší, je typ MIME nastavena automaticky. To platí, i při instalaci aplikace Internet Explorer nebo Netscape Navigator po instalaci přehrávač. Pokud máte problémy typ MIME, přeinstalujte přehrávač.

Pokud používáte jiný prohlížeč než Internet Explorer, AOL, Opera, nebo Netscape Navigator (nebo pokud jste prohlížeč nainstalovali po instalaci přehrávač), může mít nastavení typů MIME. Nejlepší způsob, jak tomu je přehrávač přeinstalovat. Změnit nastavení ručně, naleznete dokumentaci prohlížeče zjistěte, jak přidat následující nastavení:

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
příponu MSUTyp MIME
ASXvideo/x-ms-asf
WMAzvuk/x-ms-wma
VOSKzvuk/x-ms vosk
WMVvideo/x-ms-wmv
WVXvideo/x-ms-wvx
VMvideo/x-ms VM
WMXvideo/x-ms-wmx
WMZaplikace/x-ms-wmz
WMDaplikace/x-ms-wmd

Podpůrná aplikace určit Wmplayer.exe (Windows Media Player 7.1 a 7) nebo Mplayer2.exe (verze starší než Windows Media Player 7).

Přeinstalování přehrávač obvykle nastaví typy MIME pro nově instalované prohlížeče. Změnit nastavení v programu Windows Media Player verze 6.4, klepněte v nabídce Zobrazit na příkaz Možnosti, klepněte na kartu formáty a klepněte na tlačítko zaškrtněte políčka typy souborů, které chcete přidružit přehrávač. Přehrávač bude registrovat všechny vybrané typy souborů ve webových prohlížečích.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 288102 - Poslední aktualizace: 3. listopadu 2003 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Media Services 4.0
  • Microsoft Windows Media Services 4.1
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB288102 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:288102

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com