Chyba správy "Cieľové hlavný názov je nesprávne" keď manuálne replikácie údajov medzi radičmi domény

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 288167
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď použijete Active Directory Sites and Services modulu manuálne replikáciu dát medzi radičmi domény systému Windows 2000, môže sa zobraziť jedno z nasledujúcich chybových hlásení:
Názov cieľového istiny je nesprávne
-alebo-
Prístup je odmietnutý.
Okrem toho, nasledujúce hlásení ID udalostí môže byť prihlásený do systémového denníka:
Zdroj udalosti: Netlogon
Event Category: žiadna Identifikácia: 3210
Užívateľ: N/A Popis udalosti:
Zlyhalo overenie s \\DOMAINDC, fordomain radič domény systému Windows NT DOMÉNY.
a
Zdroj udalosti: Netlogon
Identifikácia: 5722
Event Category: žiadna Užívateľ: N/A Popis udalosti:
Reláciu nastavenia z počítača 1 zlyhalo overenie. Názov konta, na ktoré sa odkazuje v zabezpečovacej databáze je 2. Vyskytla sa nasledujúca chyba: N3

RIESENIE

Chcete vyriešiť tento problém, najprv je určiť, ktorý radič domény je aktuálne primárny doménový radič emulátor operácie držiteľ role hlavného. Použite ľubovoľný z nasledujúcich postupov:
 • Nainštalujte pomôcku Netdom.exe z nástrojov technickej podpory systému Windows 2000 a potom spustite nasledovný príkaz:
  fsmo netdom dotaz
 • Spustite Active Directory Users a počítače modulu, kliknite pravým domény a potom kliknite na tlačidlo Operácie Masters. Kliknite na tlačidlo PDC kartu; súčasné držiteľ role sa zobrazí v okne operácie kapitán. Na tejto karte môžete zmeniť úlohu kapitána operácií na aktuálny počítač v druhom okne (ak počítač nie je súčasnému držiteľovi).
 • Pomocou nástroja Ntdsutil.exe (ktoré je zahrnuté v systéme Windows 2000) a pomôcka príkazového riadka Resource Kit. Tieto rozhrania sa však odporúča pre pokročilejších užívateľov.
Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
234790 Ako nájsť držiteľom Role FSMO
Na radičoch domény, ktoré sú zažíva tento problém, vypnite strediskom distribúcie kľúčov Kerberos služby (KDC). Postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na položku Štart, ukážte na Programs, kliknite na tlačidlo Administratívne nástroje, a potom kliknite na tlačidlo Služby.
 2. Dvakrát kliknite na KDC, nastaviť typ spustenia na vypnutá, a potom reštartujte počítač.
Po reštartovaní počítača, použite pomôcku Netdom obnoviť zabezpe?enými kanálmi medzi tieto radiče domény a držiteľ role hlavného operácie emulátor primárneho radiča domény. Chcete tak urobiť, spustite nasledovný príkaz z radiče domény ako držiteľ role hlavného operácie emulátor primárneho radiča domény:
netdom resetpwd/server:názov_servera /userd:názov_domény.\správca /passwordd:administrator_password
Kde názov_servera je názov servera, ktorý je držiteľ role hlavného operácie emulátor primárneho radiča domény.

Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
260575 Ako používať Netdom.exe Reset stroj účet hesiel
Po vynulovaní zabezpečeného kanála, reštartujte radič domény. Aj keď ste pokus o vynulovanie zabezpečený kanál pomocou nástroja Netdom a príkaz nedokončí úspešne, pokračovať proces reštartovania.

Ak len držiteľ role hlavného operácie emulátor primárneho radiča domény je spustený, KDC síl ostatnými radičmi domény, čím sa zosynchronizujú s týmto počítačom, namiesto s vydávaním sami nové lístku protokolu Kerberos.

Po počítače skončili, reštartovanie, spustite program služby, reštartujte službu KDC a potom pokus replikácie znova.

DALSIE INFORMACIE

Ak existujú viaceré radiče domény v doméne, chybové hlásenie, ktoré dostanete, keď sa tento problém vyskytne sa líši v závislosti na ktoré sa pokus spôsobom replikácie, a ak je jedna z radi?e domény je zapojený aj držiteľ role hlavného operácie emulátor primárneho radiča domény.

V niektorých prípadoch, keď používate net view \\názov_počítača Pokúste sa pripojiť na radič domény, ktorý má úlohu kapitána operácie emulátor primárneho radiča domény od iného radiča domény, môže zobraziť chybové hlásenie „prístup odmietnutý". Avšak, ak používate internetový protokol (IP) adresy, príkaz môže uspieť.

Keď sa vyskytne tento problém, početné chyby sa pravdepodobne ohlásia v denníkoch udalostí. Tieto chyby líšiť v závislosti na niektorú z nasledovných podmienok:
 • Radič domény nebola plne funkčné pred sa vyskytol problém.
 • Radič domény nebolo úspešne dokončiť proces Active Directory Installation Wizard.
 • V bol nerozdeľuje Sysvol priečinok na radiči domény.
 • Radič domény nemal štruktúru plné súboru pod Názov_domény. priečinok a priečinok politiky, ktorý sa nachádza v %SystemRoot%\Sysvol\Sysvol\Názov_domény.\Policies.
Nasledujúca udalosť je príkladom udalosti, ktorá môže byť hlásené:
Identifikácia: 3034
Typ: upozornenie
Zdroj: MRxSmb
Popis: Presmerovač nemohol inicializovať atribúty kontext zabezpečenia kontexte alebo dotaz.

Vlastnosti

ID článku: 288167 - Posledná kontrola: 24. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbenv kberrmsg kbprb kbmt KB288167 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:288167

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com