FIX: Vliekol objekty triasť SSIS 2012 projektu po použití kumulatívnej aktualizácie 6 pre SQL Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2883424 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári:
  • Použití kumulatívnej aktualizácie 6 pre Microsoft SQL Server 2012 k inštancii Microsoft SQL Server integráciu služieb (SSIS).
  • Môžete otvoriť projekt SSIS, a pokúsite vykonať niektoré úpravy projektu v Microsoft SQL Server Data nástroje (SSDT).
  • Môžete vybrať niekoľko objektov, a pokúsite sa presuňte na povrchu konštrukcie. Napríklad pokúsite umiestniť úlohu na kontrolu toku konštrukcia povrchu alebo pozície súčasti na povrchu konštrukcie úlohy toku údajov.
V tomto scenári, vybraté objekty pretrepte kým môžete pretiahnuť, a nemôžete ich umiestniť presne na povrchu konštrukcie.

Riešenie

Problém bol najskôr odstránený v nasledujúcich Kumulatívna aktualizácia servera SQL Server.

Kumulatívna aktualizácia 7 pre SQL Server 2012 SP1

O súhrnné aktualizácie pre SQL Server

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Každé nové Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej kumulatívnej aktualizácie. Pozrite sa na najnovšie súhrnné aktualizácie pre SQL Server:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Informácie o rýchlej oprave update balíka

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená opraviť len problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Uplatňovať táto rýchla oprava len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je "Rýchla oprava stiahnutie dostupné" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak tento oddiel nezobrazuje, predložiť žiadosť Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka: Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa žiadne riešenie problémov nevyžaduje, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé náklady na podporu sa budú vzťahovať na dodatočné otázky podpory a problémy, ktoré nespĺňajú kritériá pre túto špecifickú rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Rýchla oprava stiahnutie dostupné" formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Ďalšie informácie

Informácie o súboroch

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Globálna verzia tohto balíka aktualizácií softvéru má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálnom svetovom čase (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, čas sa prevedie na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite kartu Časové pásmo v položke Dátum a čas v ovládacom paneli.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátum Čas Platforma
Microsoft.SQLServer.integrationservices.Graph.dll11.0.3387.02,175,16803-Oct-201322:06x64
Microsoft.SQLServer.integrationservices.Graph.dll11.0.3387.02,175,16803-Oct-201322:06x86
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Vlastnosti

ID článku: 2883424 - Posledná kontrola: 19. novembra 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, pri použití s produktom:
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbautohotfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbHotfixServer kbmt KB2883424 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2883424

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com