XADM: Config_CA bağlantı anlaşması çoğaltma duruyor, sunucu kaldırıldıktan sonra Olay KIMLIĞI 8146 Protokolü hata iletisi ile

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 288392 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Son Exchange 2000 sunucusu yalnızca bir yönetim grubunda kaldırıp sonra bir "Şimdi Çoğalt" silinmiş sunucu nesnesini Exchange Server 5.5 dizine çoğaltmak için Config_CA bağlantı anlaşmasında işlemi Config_CA bağlantı anlaşması da durdurabilir ve aşağıdakine benzer bir hata iletisi kaydedilebilir:
Olay kaynağı: MSADC
Olay kategorisi: çoğaltma
Olay KIMLIĞI: 8146
"[0X2] sunucusu ' server_name ' işlem döndürdü protokol hatası. Bağlantı sözleşmesi yapılandırma CA_AG_SERVER durdurdu."

Neden

Son Exchange 2000 sunucusu yalnızca bir yönetim grubundan kaldırıldıktan sonra silinen bir sunucu bir nesneye işaret eski GWART sunucuda yönlendirme bilgileri yardımcı programı'nı (RID) bırakıldığında, bu sorun oluşabilir. Nesnenin ayırt edici ad (DN olarak da bilinir) işaret, bir iletişim kuralı hatası döndürdü ve Config_CA bağlantı anlaşması bir özel durum atar ve işlemeyi durdurur okumaya Config_CA bağlantı anlaşmasını dener.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, yönetim grubu, <a2>bağlantı anlaşmasını kurtarır Config_CA</a2> ve <a4>yeniden işleme başlamadan silin.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 288392 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kberrmsg kbfix KB288392 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:288392

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com