לאפשר קביעת תצורה של עדכונים אוטומטיים ב- Windows 8 ו- Windows Server 2012

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2885694 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

נניח כי העדכונים האוטומטיים מופעלים Windows 8 או במחשב מבוסס Windows Server 2012. בחר באפשרות 4 ? הורדה אוטומטית ותזמון ההתקנה ולאחר להגדיר את התדירות והשעה עבור שעדכונים יותקנו בהגדרת המדיניות הקבוצתית הבאים:
מחשב \ תבניות ניהול \ רכיבי windows Components\Windows Update\Configure עדכונים אוטומטיים

עם זאת, התאריך והשעה שנקבעו בהגדרת מדיניות זו אין השפעה. המחשב עדיין מתקין עדכונים שהורדו במהלך תחזוקה אוטומטי, הגדרת ברירת המחדל 2:00 בלילה. בנוסף, המחשב מחדש עוד 15 דקות לאחר התקנת עדכונים. כדי לסייע במניעת אובדן נתונים לא מכוונות, שעון עצר מחדש מתחיל במקום זאת 3 ימים לאחר התקנת העדכונים, ולא רק כאשר אתה משתמש באופן פעיל במחשב ואתה תוכלו לראות ולהגיב אליהן שעון העצר של הפעלה מחדש.

פתרון הבעיה

קיים עדכון זמין אשר מאפשר לך לפקח על האופן שבו הלקוח עדכונים אוטומטיים מחיל עדכונים ב- Windows 8 ו- Windows Server 2012. לאחר שתתקין עדכון זה, "קביעת תצורה של עדכונים אוטומטיים" הגדרת המדיניות יפעלו שוב כמו שהיה toin מערכות הפעלה קודמות של Windows. במקום להתקין עדכונים במהלך מחזור תחזוקה יומית, עדכוני Windows יותקנו בזמן ותזמון מהצפוי יום ב "קבע תצורה אוטומטית עדכונים" הגדרת המדיניות.

עדכון זה מציג גם את הגדרת המדיניות הקבוצתית הבאים שבאפשרותך להגדיר כדי לאלץ את המחשב לבצע הפעלה מחדש באופן אוטומטי במועד מוקדם יותר כדי לסיים את התקנת עדכונים חשובים:
מחשב \ תבניות ניהול \ רכיבי windows Components\Windows Update\Always מחדש באופן אוטומטי במועד המתוזמן

מידע עדכון

כדי להשיג עדכון זה, התקן את אוסף העדכונים 2883201. לקבלת מידע נוסף אודות אופן ההשגה של חבילת אוסף עדכונים זו, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
2883201 Windows RT, Windows 8 ו- Windows Server 2012 אוסף עדכונים: 2013 באוקטובר

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף על מינוח עדכוני התוכנה, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
824684 תיאור המינוח הרגיל המשמש לתיאור עדכוני התוכנה של Microsoft

מאפיינים

Article ID: 2885694 - Last Review: יום שני 03 מרץ 2014 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Windows 8
מילות מפתח 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2885694 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2885694

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com