Povoliť konfiguráciu automatických aktualizácií v systéme Windows 8 a Windows Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2885694 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Predpokladajme, že automatické aktualizácie zapnutá na Windows 8 alebo Windows Server 2012-bázy počítač. Môžete zvoliť možnosť 4 - automatické prevzatie a naplánovanie inštalácie a definovať frekvenciu a čas aktualizácie na inštaláciu na nasledovné nastavenie politiky skupiny:
Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Update\Configure automatické aktualizácie

Avšak, plánovaný deň a čas v tomto nastavení politiky nemá žiadny vplyv. Počítač stále nainštaluje prevzatých aktualizácií počas Automatická údržba, ktorá štandardne 2:00 AM. Okrem toho už reštartovaní 15 minút po inštalácii aktualizácie. Vyhli nežiaducej strate údajov, časovač reštart namiesto toho začína 3 dni po inštalácii aktualizácií, a len vtedy, keď aktívne používate počítač a sú schopní vidieť a reagovať na reštart časovač.

Riešenie

Aktualizácia je k dispozícii ktorý vám umožní ovládať ako automatické aktualizácie klienta uplatňuje aktualizácie Windows 8 a Windows Server 2012. Po nainštalovaní tejto aktualizácie, "Konfigurovať automatické aktualizácie" nastavenie politiky bude opäť pracovať ako bývala v predchádzajúcich operačných systémov Windows. Miesto inštalácie aktualizácie počas dennej údržby cyklu, aktualizácií systému Windows sa nainštaluje v čase a deň vprílohe naplánované v "Konfigurovať automatické aktualizácie" nastavenie politiky.

Táto aktualizácia prináša nasledovné nastavenia skupinovej politiky, ktoré môžete konfigurovať prinútiť počítač automaticky reštartovať skôr na dokončenie inštalácie dôležitých aktualizácií:
Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Update\Always automaticky reštartuje v priebehu plánovanej

Informácie o aktualizácii

Získať túto aktualizáciu nainštalovať update rollup 2883201. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík update rollup, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2883201 RT @ Windows, Windows 8 a Windows Server 2012 súhrnná aktualizácia: október 2013

Odkazy

Ďalšie informácie o terminológii aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2885694 - Posledná kontrola: 8. októbra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows 8
Kľúčové slová: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2885694 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2885694

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com