Windows 8 ve Windows Server 2012'de otomatik güncelleştirmeleri yapılandırma izin ver

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2885694 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Otomatik güncelleştirmeler Windows 8 veya bir Windows Server 2012 tabanlı bilgisayarda etkinleştirilmiş olduğunu varsayalım. 4 - Otomatik olarak karşıdan yükle ve kurmayı zamanla seçeneğini belirleyin ve sıklığı ve süresi aşağıdaki Grup İlkesi ayarında yüklenecek güncelleştirmeler için tanımlayın:
Bilgisayar Yapılandırması\Yönetim Şablonları\Windows Bileşenleri\Windows Update\Configure otomatik güncelleştirmeler

Ancak, zamanlanan gün ve saatte Bu ilke ayarı etkisizdir. Bilgisayar hala 2:00 arasında varsayılan olarak otomatik bakım sırasında yüklenen güncelleştirmeleri yükler. Ayrıca, bilgisayar artık 15 dakika güncelleştirmeler yüklendikten sonra yeniden başlatır. İstenmeyen veri kaybını önlemeye yardımcı olmak için yeniden başlatma süreölçeri yerine 3 gün güncelleştirmeler yüklendikten sonra ve yalnızca bilgisayarda etkin olarak kullanan ve görebilecek ve yeniden başlatma süreölçeri tepki başlar.

Çözüm

Bir güncelleştirme kullanılabilir izin veren kontrol Otomatik Güncelleştirmeler istemcisinin güncelleştirmeleri Windows 8 ve Windows Server 2012 nasıl uygulanır. Bu güncelleştirme, "yapılandırma otomatik olarak ilke ayarı yeniden çalışır güncelleştirmeleri" yüklendikten sonra toin önceki Windows işletim sistemlerinde kullanılır. Günlük Bakım döngüsü sırasında güncelleştirmeleri yükleme, yerine anda yüklü Windows güncelleştirmelerini ve söz "Configure automatic updates" ilke ayarını günü beklenenden zamanlanmış.

Bu güncelleştirme otomatik olarak önemli güncelleştirmeleri yüklemeyi bitirmek için daha erken yeniden başlatmaya zorlamadan için yapılandırabileceğiniz aşağıdaki Grup İlkesi ayarını da sağlar:
Bilgisayar Yapılandırması\Yönetim Şablonları\Windows Bileşenleri\Windows Update\Always, zamanlanan saatte otomatik olarak yeniden Başlat

Güncelleştirme bilgileri

Bu güncelleştirmeyi edinmek için güncelleştirme toplaması 2883201 yükleyin. Bu güncelleştirme toplaması paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2883201 Windows RT, Windows 8 ve Windows Server 2012 Güncelleştirme Toplaması: Ekim 2013

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2885694 - Last Review: 8 Ekim 2013 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows 8
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2885694 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2885694

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com