Дозволити конфігурація засобу автоматичного оновлення у Windows 8 і Windows Server 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2885694 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Припустити, що автоматичні оновлення ввімкнуто Windows 8 або Windows Server 2012 на комп'ютері. Виберіть параметр 4 - автоматичне завантаження та установку запланувати та визначити частоту та Вільний час оновлень для установки в наступні настройки групової політики:
комп’ютер-зразок розділі Конфігурація Components\Windows Update\Configure автоматичні оновлення

Тим не менш, регулярні день і Вільний час у цей параметр політики не діє. комп’ютер-зразок як і раніше інсталює завантажений оновлення під Вільний час автоматичного обслуговування, яке за промовчанням до 2:00 ранку. Додатково, більше не перезавантаження комп'ютера після інсталяції оновлень за 15 хвилин. Щоб уникнути втрачені дані ненавмисні перезавантаження таймер замість цього починається 3-х днів після інсталяції оновлень, і тільки тоді, коли ви активно використовують комп’ютер-зразок і можуть бачити і реагувати на перезавантаження таймер.

Розв'язанн

Доступне оновлення, ви зможете керувати як автоматичне оновлення клієнта застосовує оновлення у Windows 8 і Windows Server 2012. Після інсталяції цього оновлення на "налаштувати автоматичні оновлення" параметр політики буде працювати знову, як його використовувати Таїн попередніх операційних системний інтегратор Windows. Замість інсталяції оновлень під Вільний час щоденного обслуговування циклу, оновлень Windows, буде інстальовано під Вільний час і день thatare заплановані у на "налаштувати автоматичні оновлення" політика налаштування.

Це оновлення також представляє наступні настройки групової політики, які можна настроїти, щоб змусити комп’ютер-зразок автоматично рано з метою завершення інсталяції важливих оновлень:
комп’ютер-зразок розділі Конфігурація Components\Windows Update\Always автоматично перезапустити у запланований Вільний час

Відомості про оновлення

Щоб отримати це поновлення, інсталюйте зведене оновлення 2883201. Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати цей пакет поточних виправлень оновлення клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2883201 Зведене скинути параметри Windows RT, Windows 8 та Windows Server 2012: жовтня 2013

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт.
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 2885694 - Востаннє переглянуто: 8 жовтня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Windows 8
Ключові слова: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2885694 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2885694

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com