Chybová zpráva "Počkejte prosím, než Microsoft Windows nakonfiguruje aplikaci Visio 2002 Professional" po klepnutí na tlačítko nástrojů doplněk UML aplikace Microsoft Visio z 6 jazyka Visual Basic nebo Visual C++ 6

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 288636 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Klepnete-li Microsoft Visio UML add-in tlačítko na panelu nástrojů z aplikace Microsoft Visual Basic 6 nebo Microsoft Visual C++ 6, můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Aplikace Microsoft Visio Professional 2002
Počkejte prosím, než systém Microsoft Windows nakonfiguruje aplikaci Visio 2002 Professional.

Příčina

Aplikace Visio 2000 a řešení UML aplikace Visio 2002 zpětného inženýrských doplňky pro 6 jazyka Visual Basic nebo Visual C++ 6 nelze použít současně ve stejném počítači. Tato chybová zpráva se zobrazí, protože aplikace Visio 2000 byl spuštěn před aplikaci Visio 2002.

Řešení

Instalační služba Windows Installer automaticky opraví aplikaci Visio 2002 a aktualizuje nastavení aplikace Visio 2000 změněna. Není vyžadován žádný zásah uživatele.

Další informace

Další informace o práci s řešení UML v systému s aplikace Visio 2000 i v aplikaci Visio 2002 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
288634Visio2002: Nemohou společná používat 2002 a 2000 reverzní technologie řešení UML v aplikaci Visual Studio

Vlastnosti

ID článku: 288636 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
  • Microsoft Visio Network Center
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprogramming kbstartprogram kbtshoot kberrmsg kbprb KB288636 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:288636

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com