Visual Basic 6 veya Visual C++ 6 Microsoft Visio UML eklenti, araç çubuğu düğmesini tıklattığınızda "Microsoft Windows, Visio 2002 Professional yapılandırırken lütfen bekleyin" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 288636 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Visual Basic 6 veya Microsoft Visual C++ 6 Microsoft Visio UML eklenti, araç çubuğu düğmesini tıklattığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Microsoft Visio Professional 2002
Microsoft Windows, Visio 2002 Professional yapılandırırken lütfen bekleyin.

Neden

Visio 2000 ve Visio 2002 UML Solution ters mühendislik eklentileri Visual Basic 6 veya Visual C++ 6 için aynı anda aynı bilgisayarda kullanılamaz. Visio 2000, Visio 2002 tarihinden önce çalıştırıldığında bu hata iletisi oluşur.

Çözüm

Windows ınstaller, otomatik olarak Visio 2002 onarır ve Visio 2000 tarafından değiştirilen ayarlarını güncelleştirir. Kullanıcı araya girmeden bu güvenlik açığından gereklidir.

Daha fazla bilgi

Bir sistemde Visio 2000 hem de Visio 2002 ile çözüm UML ile çalışma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
288634Visio2002: 2002 ve 2000 UML ters mühendislik çözümler birlikte Visual Studio'da kullanamıyorsunuz

Özellikler

Makale numarası: 288636 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
  • Microsoft Visio Network Center
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprogramming kbstartprogram kbtshoot kberrmsg kbprb KB288636 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:288636

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com