תאימות בין Windows 8 פרופילי משתמשים נודדים ו בגירסאות אחרות של Windows פרופילים נודדים

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2887239 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

פרופילי משתמשים נודדים במחשבים מבוססי-Windows 8 או מבוססי Windows Server 2012 אינם תואמים פרופילי משתמשים נודדים ב גירסאות אחרות של Windows.

פרופילי והם תואמים onlybetween הלקוח הבא זוגות מערכת ההפעלה של השרת:
 • Windows 8.1 ו- Windows Server 2012 R2
 • Windows 8 ו- Windows Server 2012
 • Windows 7 ו- Windows Server 2008 R2
 • Windows Vista וב -Windows Server 2008
הערה במאמר זה, כאשר הפניה אל מערכת הפעלה של לקוח, באותה הבעיה חל על מערכת ההפעלה של השרת corollary שלו.

לדוגמה, אם אתה מנסה לפרוס את Windows 8 בסביבה המשתמשת נודדים, חובה, חובה במונח או פרופילי ברירת מחדל של קבוצת מחשבים ב- Windows 7, אתה נתקל הבאות:
 • לאחר שתשתמש בחשבון משתמש בעל פרופיל Windows 7 קיים כדי להיכנס למחשב מבוסס-Windows 8 בפעם הראשונה, רכיבים מתוך Windows 8 לקרוא ולשנות את מצב פרופיל.
 • תכונות מסוימות של Windows 8.1 לא יפעלו כצפוי מכיוון מצב פרופיל הצפוי אינו קיים.
 • כאשר תנסה להשתמש באותו חשבון משתמש כדי להיכנס למחשב מבוסס-Windows 7, איזה שינוי פרופיל המשתמש בוצעה ב- Windows 8 לא יפעלו כצפוי ב- Windows 7.
הבעיות להתרחש מאחר הפרופיל יכילו ערכים בהם נעשה שימוש באופן שונה בין הגירסאות של Windows. פרופיל המשתמש חסר מידע התצורה של פרופיל ברירת המחדל נדרש על-ידי מערכת ההפעלה, ולא יכול להכיל ערכים לא צפויים המוגדרות על-ידי גירסה אחרת של מערכת ההפעלה. לכן, מערכת ההפעלה לא יפעל כצפוי. בנוסף, תיתכן השחתת פרופיל.

הערות
 • פרופילי משתמשים נודדים, חובה, חובה העל ו- domain של ברירת המחדל חייבת להיות מבודד בין גירסאות של Windows.
 • לקבלת מידע נוסף אודות בעיה זו ב- Windows 8.1, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
  2890783 תאימות בין Windows 8.1 פרופילי משתמשים נודדים ו בגירסאות קודמות של Windows פרופילים נודדים

פתרון הבעיה

מידע על תיקונים חמים

כדי למנוע בעיה זו, בצע את הפעולות הבאות לפני פריסת נודדים, חובה, חובה העל פרופילי ברירת המחדל של תחום סביבה שבה תהיה למשתמשים להשתמש או בגירסאות אחרות של מערכת ההפעלה בנוסף Windows 8 או Windows Server 2012:
 1. התקן את התיקון החם המתואר במאמר זה.
 2. צור ערך רישום חדש על-ידי ביצוע השלבים המתוארים בסעיף "פרטי הרישום".
 3. הפעל מחדש את המחשב.
הערהאם כבר התרחשה להשחתת הפרופיל הנודד של המשתמש, אין באפשרותך להשתמש תיקון חם זה כדי לפתור את הבעיה. כדי להתאושש להשחתת הפרופיל, שחזר את פרופיל המשתמש הנודד מגיבוי.

תיקון חם נתמך זמין מ- Microsoft. עם זאת, תיקון חם זה מיועד לפתור את הבעיה המתוארת במאמר זה. להחיל תיקון חם זה רק במערכות שהתעוררה בהן בעיה ספציפית זו.

אם התיקון החם זמין להורדה, ישנו סעיף "תיקון חם להוריד זמין" בראש מאמר Knowledge Base. אם מקטע זה אינו מופיע, שלח בקשה לשירות הלקוחות של Microsoft ותמיכה כדי לקבל את התיקון החם.

הערה אם בעיות נוספות קורות או אם נדרש פתרון בעיות כלשהו, ייתכן שתצטרך ליצור בקשת שירות נפרדת. דמי התמיכה המקובלים יחולו על נוספים שאלות וסוגיות תמיכה אשר אינן מצריכות החם הספציפי הזה. לקבלת רשימה מלאה של מספרי הטלפון של התמיכה ושירות הלקוחות של Microsoft או כדי ליצור בקשת שירות נפרדת, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
הערה הטופס "תיקון חם להוריד זמינה" מציג את השפות שעבורן התיקון החם זמין. אם אינך רואה את השפה שלך, הסיבה לכך היא תיקון חם אינו זמין עבור שפה זו.

תנאים מוקדמים

כדי להחיל תיקון חם זה, אתה חייב לפעול Windows 8 או 2012 שרת Windows.

מידע רישום

חשוב בסעיף זה, השיטות או המשימות מכילות פעולות המציינות כיצד לשנות את הרישום. עם זאת, עלולות להתרחש בעיות חמורות אם תשנה את הרישום באופן שגוי. לפיכך, ודא כי צעדים אלה בקפידה. לקבלת הגנה נוספת, בצע גיבוי של הרישום לפני שתבצע בו שינויים. לאחר מכן, באפשרותך לשחזר את הרישום במקרה שתתעורר בעיה. לקבלת מידע נוסף על אופן הגיבוי והשחזור של הרישום, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322756 כיצד לגבות ולשחזר את הרישום ב- Windows
לאחר החלת תיקון חם זה, עליך ליצור מפתח רישום לפני שתפעיל מחדש את המחשב. לשם כך, בצע את הפעולות הבאות:
 1. להעביר ב מהקצה הימני של המסך ולאחר מכן הקש על חיפוש. לחלופין, אם אתה משתמש בעכבר, הצבע על הפינה הימנית התחתונה של המסך ולאחר מכן לחץ על חיפוש. בתיבת החיפוש, הקלדregedit, ולאחר מכן הקש או לחץ על regedit.
  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  UAC
  אם תתבקש להזין סיסמת מנהל מערכת, הקלד את הסיסמה. אם מוצגת בקשה לאישור, ספק את האישור.
 2. לאתר ולאחר מכן הקש או לחץ על מפתח המשנה הבא ברישום:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlset\Services\ProfSvc\Parameters
 3. בתפריט עריכה , הצבע על חדש, ולאחר מכן הקש או לחץ עלערך DWORD.
 4. סוג UseProfilePathExtensionVersion.
 5. הקש החזק אוUseProfilePathExtensionVersion, לחץ לחיצה ימנית ולאחר מכן הקש או לחץשינוי.
 6. בתיבה נתוני ערך , הקלד 1, ולאחר מכן הקש או לחץ עלאישור.
 7. צא מעורך הרישום.
לאחר שהגדרת את ערך הרישום UseProfilePathExtensionVersion, עליך להפעיל מחדש את המחשב. לאחר מכן, Windows 8 יוצר פרופיל משתמש, יצרף את הסיומת ".v3" שם תיקיית הפרופיל כדי להבדיל בינו לבין גירסה 2 של הפרופיל עבור Windows 7. לאחר מכן, מחשבים מבוססי Windows 8 שאין תיקון חם זה מותקן ואת ערך הרישום UseProfilePathExtensionVersionנקבעה להשתמש גירסה 3 של הפרופיל.

הערות
 • באפשרותך לבטל תכונה זו על-ידי הגדרת הערך של ערך הרישום UseProfilePathExtensionVersion ל- 0. עם זאת, נזק פרופיל משתמש מתרחש אם תמשיך פרופילי משתמשים נודדים בין מחשבים מבוססי Windows 8.1 ומערכות הפעלה אחרות.
 • Youcan להשתמש בפריט העדפה הרישום של תצורת המחשב העדפות מדיניות קבוצתית (GPP) כדי לאכלס את מפתח הרישום במחשבים מרובים. לקבלת מידע נוסף אודות נושא זה, עבור אתר האינטרנט הבא של Microsoft:
  קביעת תצורה של פריט הרישום
 • Cansafely לך להחיל זה hotfixon בכל מערכות ההפעלה. אם אלה פרופיל typesare אינו נמצא בשימוש, אין התייחסות settingis הרישום.

דרישת הפעלה מחדש

עליך להפעיל מחדש את המחשב לאחר החלת תיקון חם זה.

מידע על החלפת התיקון החם

תיקון חם זה אינו מחליף תיקון חם שפורסם בעבר.

פרטי קובץ

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
הגירסה העולמית של תיקון חם זה מתקינה קבצים הכוללים את התכונות המפורטות בטבלאות הבאות. את התאריכים והשעות המתייחסים לקבצים הללו רשומים לפי זמן אוניברסלי מתואם (UTC). התאריכים והשעות עבור קבצים אלה במחשב המקומי שלך מוצגים בזמן המקומי, עם הפרש שעון הקיץ (DST) הנוכחי שלך. בנוסף, התאריכים והשעות עשויים להשתנות בעת ביצוע פעולות מסוימות על הקבצים.
הערות מידע קובץ Windows 8
חשוב תיקונים חמים של Windows 8 ותיקונים חמים 2012 שרת Windows נכללים בחבילות זהה. עם זאת, רק "Windows 8" המפורטים בדף בקשת תיקון חם. כדי לבקש את חבילת התיקון החם חל על מערכות הפעלה אחד או שניים, בחר את התיקון החם שמופיע תחת "Windows 8" בדף. עיין תמיד בסעיף 'חל על' במאמרים כדי לקבוע את מערכת ההפעלה בפועל שחלה על כל תיקון חם.
 • הקבצים החלים על מוצר, אבן דרך (RTM, SPn), ולא ניתן לזהות וענף שירות (LDR, GDR ספציפיים) על-ידי בדיקת מספרי גירסת הקובץ כמוצב בטבלה הבאה:
  כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
  גירסהמוצראבן דרךענף שירות
  6.2.920 0.20 xxxWindows 8 RTMLDR
 • קובצי MANIFEST (. manifest) וקובצי MUM (. mum) המותקנים עבור כל סביבה הם רשומות בנפרד ב- "מידע קובץ נוסף עבור Windows 8" מקטע. MUM ו- MANIFEST, וקבצים קבצי קטלוג (. cat) המשויכים האבטחה, חשובים במיוחד לשמירה על מצב הרכיבים המעודכנים. קבצי קטלוג האבטחה, שעבורם לא מפורטות תכונות, נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית של Microsoft.
עבור כל מבוססי x86 הגירסאות הנתמכות של Windows 8
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
שם קובץגירסת קובץגודל קובץתאריךזמןפלטפורמה
Profsvc.dll6.2.9200.20816171,00806 בספטמבר 201304:23מעבד מסוג x86
Profsvc.ptxmlלא ישים648 תוקף25 ביולי 201220:36לא ישים
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed
עבור כל תמיכה גירסאות מבוססות x64 של Windows 8
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
שם קובץגירסת קובץגודל קובץתאריךזמןפלטפורמה
Profsvc.dll6.2.9200.20816210,43206 בספטמבר 201305:3864 סיביות
Profsvc.ptxmlלא ישים648 תוקף25 ביולי 201220:32לא ישים
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed


סטטוס

מיקרוסופט מאשרת כי מדובר בבעיה במוצרי מיקרוסופט הרשומים בסעיף-'חל על'.

מידע נוסף

חלופה גישות המונע פרופילים נודדים בין מחשבים מבוססי-Windows 7 ולהגדיר מחשבים מבוססי-Windows 8 isto את הגדרת מדיניות קבוצתיתכדי להגדיר נתיב הפרופיל הנודד עבור כל המשתמשים בכניסה אל מחשב זהבנפרד עבור מחשבים מבוססי-Windows 7 ועבור מחשבים מבוססי-Windows 8. הגדרות המדיניות הקבוצתית להגדיר נתיבים ייחודי עבור המשתמשים. לאחר מכן, יש למשתמש Windows 7 ו- Windows 8 המשתמש פרופילים נפרדים שניתן להחיל, בהתאם המחשב שאליו המשתמש נכנס. בנוסף, באפשרותך להשתמש התכונה ניתוב מחדש של תיקיה כדי לספק גישה לנתונים של המשתמש בעת החלת פרופיל משתמש אחד.

הערהשיטה זו עשויות שלא לחול לכל הלקוחות עקב המגבלות הבאות, ומומלץ כי לקוחות אלה להחיל תיקון חם זה ולהגדיר את ערך הרישוםUseProfilePathExtensionVersionכמתואר לעיל:
 • הגדרת מדיניות קבוצתית כדי להגדיר נתיב הפרופיל הנודד עבור כל המשתמשים כניסה למחשב זהיש להחיל בכל מחשב הלקוח בה נעשה שימוש בפרופיל הנודד ולאחר מכן חלה על כל המשתמשים המבצעים כניסה למחשב.
 • הגדרת המדיניות הקבוצתית כדי להגדיר נתיב הפרופיל הנודד עבור כל המשתמשים בכניסה אל מחשב זהלהגדיר רק במיקום שרת קובץ אחד עבור כל המשתמשים המבצעים כניסה למחשב. אם אחסון הפרופיל מחולק למחיצות לפי קבוצות של משתמשים, אשר נפוץ בארגונים גדולים, מרחב שמות מערכת קבצים מבוזרת (DFS) יש להשתמש כדי פרופיל לוגית עקבית מתן שם ערכת עבור מדיניות זו תפעל לפי הצורך.השימוש השמות allowsthe עקביות לוגית נתיב DFS כדי לפתור את השרתים הפיזיים שונים כדי לתמוך חלוקה למחיצות של אחסון הפרופיל לפי קבוצת משתמשים.
לקבלת מידע נוסף אודות אופן הפריסה של פרופילי משתמשים נודדים, עבור אל אתר האינטרנט הבא של Microsoft: לקבלת מידע נוסף על מינוח עדכוני התוכנה, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
824684 תיאור המינוח הרגיל המשמש לתיאור עדכוני התוכנה של Microsoft

מידע קובץ נוסף

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed

מידע קובץ נוסף עבור Windows 8

קבצים נוספים עבור כל הגירסאות מבוססי x86 הנתמכות של Windows 8
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
מאפיין קובץערך
שם קובץPackage_1_for_kb2887239 ~ 31bf3856ad364e35 ~ x 86 ~ ~ 6.2.1.0.mum
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ1,804
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
שם קובץPackage_2_for_kb2887239 ~ 31bf3856ad364e35 ~ x 86 ~ ~ 6.2.1.0.mum
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ1,804
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
שם קובץPackage_3_for_kb2887239 ~ 31bf3856ad364e35 ~ x 86 ~ ~ 6.2.1.0.mum
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ1,804
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
שם קובץPackage_for_kb2887239_rtm ~ 31bf3856ad364e35 ~ x 86 ~ ~ 6.2.1.0.mum
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ1,997
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
שם קובץX86_27c71dfb0a617735a4a07cb51d9f5255_31bf3856ad364e35_6.2.9200.20816_none_573be8863d96b4b7.manifest
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ695
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
שם קובץX86_microsoft windows profsvc_31bf3856ad364e35_6.2.9200.20816_none_f933b7b91cf6d3e7.manifest
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ46,212
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)05:11
פלטפורמהלא ישים
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed
קבצים נוספים עבור כל הגירסאות מבוססות-x64 הנתמכות של Windows 8
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
מאפיין קובץערך
שם קובץAmd64_dfd9a10cb01e8a0dbcc4998038c184e7_31bf3856ad364e35_6.2.9200.20816_none_32f049b5966da77f.manifest
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ699
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
שם קובץAmd64_microsoft windows profsvc_31bf3856ad364e35_6.2.9200.20816_none_5552533cd554451d.manifest
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ46,216
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)06:40
פלטפורמהלא ישים
שם קובץPackage_1_for_kb2887239 ~ 31bf3856ad364e35 ~ amd64 ~ ~ 6.2.1.0.mum
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ1,814
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
שם קובץPackage_2_for_kb2887239 ~ 31bf3856ad364e35 ~ amd64 ~ ~ 6.2.1.0.mum
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ1,814
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
שם קובץPackage_3_for_kb2887239 ~ 31bf3856ad364e35 ~ amd64 ~ ~ 6.2.1.0.mum
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ1,814
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
שם קובץPackage_for_kb2887239_rtm ~ 31bf3856ad364e35 ~ amd64 ~ ~ 6.2.1.0.mum
גירסת קובץלא ישים
גודל קובץ2,009
תאריך (UTC)06 בספטמבר 2013
זמן (UTC)15:53
פלטפורמהלא ישים
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed

מאפיינים

Article ID: 2887239 - Last Review: יום שני 27 ינואר 2014 - Revision: 3.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Windows Server 2012 Standard
מילות מפתח 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2887239 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2887239

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com