תיקון: ביצועים איטיים ב- SQL Server 2012 או 2014 שרת SQL בעת בניית אינדקס על סוג הנתונים המרחבית של טבלה גדולה

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2887899 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

כאשר אתה מנסה לבנות אינדקס (באמצעות יצירת אינדקס או לשנות אינדקס) על סוג נתונים המרחבית של טבלה גדולה, Microsoft SQL Server 2012 או 2014 שרת SQL עשויה לבצע בצורה גרועה. ניתן למצוא רבים contentions spinlock על SOS_CACHESTORE ו- SOS_SELIST_SIZED_SLOCK.

פתרון הבעיה

הבעיה תוקנה לראשונה בעדכון מצטבר הבאים של SQL Server.

עדכון מצטבר 1 עבור SQL Server 2014

עדכון מצטבר 7 עבור SQL Server 2012 SP1

אודות עדכונים מצטברים עבור שרת SQL

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
כל עדכון מצטבר חדש עבור SQL Server מכיל את כל התיקונים החמים ואת כל האבטחה מתקן אשר היו כלולים בעדכון המצטבר הקודם. להוציא את העדכונים המצטבר העדכני ביותר עבור SQL Server:
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed

פרטי חבילת עדכון חם

תיקון חם נתמך זמין מ- Microsoft. עם זאת, תיקון חם זה מיועד לפתור את הבעיה המתוארת במאמר זה. להחיל תיקון חם זה רק במערכות שהתעוררה בהן בעיה ספציפית זו.

אם התיקון החם זמין להורדה, ישנו סעיף "תיקון חם להוריד זמין" בראש מאמר Knowledge Base. אם מקטע זה אינו מופיע, שלח בקשה לשירות הלקוחות של Microsoft ותמיכה כדי לקבל את התיקון החם.

הערה אם בעיות נוספות קורות או אם נדרש פתרון בעיות כלשהו, ייתכן שתצטרך ליצור בקשת שירות נפרדת. דמי התמיכה המקובלים יחולו על נוספים שאלות וסוגיות תמיכה אשר אינן מצריכות החם הספציפי הזה. לקבלת רשימה מלאה של מספרי הטלפון של התמיכה ושירות הלקוחות של Microsoft או כדי ליצור בקשת שירות נפרדת, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
הערה הטופס "תיקון חם להוריד זמינה" מציג את השפות שעבורן התיקון החם זמין. אם אינך רואה את השפה שלך, הסיבה לכך היא תיקון חם אינו זמין עבור שפה זו.

מידע נוסף

Spinlocks להגן על זמן ריצה (CLR) שפה נפוצות ערכי מטמון בהליך. תוכנית שאילתה עבור אינדקס נוצר או שונה כרוך בדרך כלל אופרטור החל או מפעיל לולאה מקוננת . הצד החיצוני של פעולת JOIN היא מחזירה שורות מהטבלה המרחבית והוראות נסיעה הפונקציה המרחבית. בכל פעם בה הפונקציה מופעלת, ניתן להשתמש spinlock. כאשר השאילתה פועלת עם דרגות גבוהה parallelism, spinlocks עשוי להפוך צוואר בקבוק. הדיאגרמה הבאה היא דוגמה כזו תוכנית המרחבית.

כווץ את התמונההרחב את התמונה
תוכנית המרחבית

סטטוס

מיקרוסופט מאשרת כי מדובר בבעיה במוצרי מיקרוסופט הרשומים בסעיף-'חל על'.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות בעיית ביצועים אחר בעת בניית אינדקס מסוג טבלה גדולה ב- SQL Server 2012 המרחבית נתונים, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
2887888 תיקון: ביצועים איטיים ב- SQL Server בעת בניית אינדקס על סוג הנתונים המרחבית של טבלה גדולה ב מופע SQL Server 2012

מאפיינים

Article ID: 2887899 - Last Review: יום שלישי 22 אפריל 2014 - Revision: 3.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, הפועל עם:
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2014 Developer
  • Microsoft SQL Server 2014 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2014 Standard
מילות מפתח 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2887899 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2887899

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com