FIX: Niska wydajność programu SQL Server 2012 lub SQL Server 2014 podczas tworzenia indeksu na typu dane przestrzenne w dużej tabeli

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2887899 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Objawy

Podczas próby konstruowania indeksu (za pomocą instrukcji CREATE INDEX lub ALTER INDEX) na typu dane przestrzenne w dużej tabeli 2012 Microsoft SQL Server lub SQL Server 2014 mogą działać niezadowalająco. Można znaleźć wiele twierdzeń spinlock na SOS_CACHESTORE i SOS_SELIST_SIZED_SLOCK.

Rozwiązanie

Problem został rozwiązany po raz pierwszy w następujących aktualizacji zbiorczej programu SQL Server.

Zbiorcza aktualizacja 1 dla programu SQL Server 2014

Zbiorcza aktualizacja 7 programu SQL Server 2008 R2 z dodatkiem SP1

Aktualizacje zbiorcze dla programu SQL Server — informacje

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Każdej nowej aktualizacji zbiorczej dla programu SQL Server zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzedniej zbiorczej aktualizacji. Sprawdź najnowsze aktualizacje zbiorcze dla programu SQL Server:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Informacje o pakiecie aktualizacji poprawki

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Powinna być stosowana tylko w systemach, w których ten problem występuje.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka Pobierz dostępne" w górnej części tego artykułu z bazy wiedzy. Jeśli nie ma tej sekcji, należy przesłać żądanie obsługi klienta firmy Microsoft i obsługi technicznej w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów działu obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka Pobierz dostępne" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Więcej informacji

Spinlocks chronić wspólnej wpisów pamięci podręcznej procedury języka wspólnego (CLR). Plan kwerend dla Indeks utworzony lub zmieniony zazwyczaj wiąże się Zastosuj lub operatora Pętli zagnieżdżonych . Zewnętrznej stronie operacji JOIN jest zwracanie wierszy z tabeli przestrzenne i przestrzennej funkcja kierowania pociągiem. Dopuszcza się każdym razem, gdy funkcja jest wywoływana, spinlock. Podczas wykonywania kwerendy z wysoki stopień równoległości, spinlocks może stać się wąskie gardło. Poniższy diagram jest przykładem planu zagospodarowania przestrzennego.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Planu zagospodarowania przestrzennego

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat innego problemu z wydajnością podczas tworzenia indeksu na typu dane przestrzenne w dużej tabeli programu SQL Server 2012, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2887888 Poprawka: Niska wydajność w programie SQL Server podczas tworzenia indeksu na typu dane przestrzenne w dużej tabeli w wystąpieniu programu SQL Server 2012

Właściwości

Numer ID artykułu: 2887899 - Ostatnia weryfikacja: 22 kwietnia 2014 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 na następujących platformach
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2014 Developer
  • Microsoft SQL Server 2014 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2014 Standard
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2887899 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2887899

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com