Posta kutularını Exchange 2000'e yükseltildikten sonra not erişilebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 288840 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange Server 5. 5'ten Exchange 2000 Server'a yükseltme yöntemini seçerseniz, posta kutusu tablo doğru "artık" posta kutularına neden olabilir yükseltilmesi değil. Kullanıcılar, bu posta kutularının oturum açamıyor. Ayrıca, posta kutusu temizleme çalışmayabilir.

Neden

Verilen ad Admin özelliği Exchange 2000'e yükseltme sırasında ayarlanmamışsa bu sorun oluşabilir. Bu özellik yükseltme sırasında gerekli değildir ve posta kutusu erişim kazanmak için NULL olarak ayarlayabilirsiniz, ancak oturum açma işlemi Exchange 2000 hata dışında bu özellik kullanılabilir değilse.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşen: İleti gönderme, <a1>Veritabanı</a1> (MDB)

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
Store.exe6.0.4418.63

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.
Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
291222XGEN: Seçili Exchange 2000 Server sürüm sonrası düzeltmeleri toplaması

Özellikler

Makale numarası: 288840 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp1fix kbfix kbqfe KB288840 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:288840

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com