Sistem Merkezi 2012 Operations Manager Flush sağlık hizmetinin durumunu ve önbellek görev zaman aşımına uğradı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2889317 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Sistem Merkezi 2012 Operations Manager Flush sağlık hizmetinin durumunu ve önbellek görevi çalıştırdığınızda, görevi tamamlamak değil ve zaman aşımına uğrar.

Neden

Görev çalıştırdıktan sonra sistem durumu aracısı görevi kaydı kaldırılıyor temiz bir durumda yeniden başlatılır. Bu nedenle, aracı temizleme görev çalışır durumda ve yeniden sağlık hizmetinin durumunu ve önbellek temizleme sayısı fark değil. Bu davranış sonsuz bir döngüye neden olur ve sonuçta zaman aşımı neden olur.

Çözüm

Sistem Merkezi 2012 R2 işlemler Yöneticisi'nde bu sorun giderilmiştir. Sistem Merkezi 2012 Operations Manager sorunu gidermek için Sistem Merkezi 2012 R2 Operations Manager için yükseltin.

Daha fazla bilgi

Flush sağlık hizmetinin durumunu ve önbellek görev hakkında daha fazla bilgi için bkz. Nasıl ve ne zaman önbelleği temizlemek.

Özellikler

Makale numarası: 2889317 - Last Review: 18 Ekim 2013 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft System Center 2012 Operations Manager
  • Microsoft System Center 2012 Operations Manager Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2889317 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2889317

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com