Znak w formacie dla aplikacji sieci Web programu Outlook na urządzeniach przenośnych nie jest korygowana zgodnie apletu polecenia Set-OwaVirtualDerictory w środowisku Exchange Server 2013

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2889786 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, aby skonfigurować (znak w formacie pełną domenęDomeny\Użytkownik) dla aplikacji Outlook Web App, uruchamiając polecenie cmdletSet-OwaVirtualDirectoryw Exchange Management Shell (EMS) w środowisku Microsoft Exchange Server 2013. Podczas próby logowania do programu Outlook Web App za pomocą urządzenia przenośnego, takiego jak urządzenie Apple iOS lub 8 Windows Phone, na stronie logowania programu Outlook Web App monituje o wprowadzenie adresu e-mail zamiast wprowadzać poświadczenia w "Domeny\Użytkownik"format.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ program Outlook Web App etykiety są ustalony dla urządzeń przenośnych. W związku z tym dostosowane format rejestrowania nie działa.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej:
2892464 Opis zbiorczej aktualizacji 3 dla Exchange Server 2013

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat polecenia cmdlet Set-OwaVirtualDirectory przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje na temat polecenia cmdlet Set-OwaVirtualDirectory
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu konfigurowania domeny pełny znak w formacie dla aplikacji sieci Web programu Outlook, przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Jak skonfigurować uwierzytelnianie formularzy dla aplikacji sieci Web programu Outlook
Informacje o sposobach zastrzeżenie

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Właściwości

Numer ID artykułu: 2889786 - Ostatnia weryfikacja: 26 listopada 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2889786 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2889786

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com