VMMService služba zlyhá po pridaní klastra ESX alebo ESXi

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2889979 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Po pridaní klastra ESX alebo ESXi na Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager (VMM), VMMService služba zlyhá. Navyše sa vyskytla nasledujúca chyba je prihlásený denník ladenia VMM:

System.NullReferenceException: Objekt odkaz nenastavili na inštanciu objektu

A dostanete tieto, zodpovedajúce messagein chyba denníka aplikácie na serveri VMM:

Chyba vedierko, zadajte 0
Názov podujatia: VMM20
Odpoveď: Nie je k dispozícii
CAB Id: 0

Problém podpis:
P1: vmmservice
P2: 3.1.6011.0
P3: VMWareImplementation
P4: 3.1.6011.0
P5: M.C.V.VmwVMService.PopulateDistributedNetworkingData
P6: System.NullReferenceException
P7: 2452

Príčina

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak existuje nesúlad v databáze VMware vCenter. Toto zvyčajne nastane, ak thereare prístavy v distribuovaných prepínač, ktoré sú pripojené toVMs, ktoré už existujú v databáze vCenter.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, aktualizujte informácie port v databáze vCenter. Môžete to urobiť z konzoly vSphere VMware. Robiť to, postupujte nasledovne:
  1. VSphere konzolu otvoriť, a potom sa pripojiť k serverom vCenter.
  2. V vCenter server, kliknite nazásobya potom kliknite na položku sieť.
  3. Vyberte prepínač distribuované.
  4. Na karte porty , kliknite na tlačidlo Štart monitorovanie prístavného štátu.Táto akcia aktualizuje informácie o porte v databáze vCenter.


Ďalšie informácie

Toto vydanie je naplánované na befixed inUpdate Rollup 4 pre System Center 2012 Virtual Machine Manager Service Pack 1.

Táto chyba zásobníka možno nájsť v VMM denník ladenia:

System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.at Microsoft.Carmine.VMWareImplementation.VmwVMService.PopulateDistributedNetworkingData()at Microsoft.Carmine.VMWareImplementation.VmwVMService.RefreshService(Boolean hardRefresh)at Microsoft.Carmine.VMWareImplementation.VmwVMService..ctor(WSManConnectionParameters connParams, VimServiceConnection service)at Microsoft.Carmine.VSImplementation.VirtualizationFactory.GetVMService(WSManConnectionParameters connParams, HostWSManGetter wsmanCache)at Microsoft.VirtualManager.Engine.BitBos.VMRefresherBase.UpdateHostAndVMs(VMRefresherType refresherType, Guid vmObjectId, VM tempVm)at Microsoft.VirtualManager.Engine.BitBos.VmLightRefresher.RefreshData(HostReference hostRef)at Microsoft.VirtualManager.Engine.RefreshDriver`1.RefreshThreadFunction(Object obj)-2147467261 

Vlastnosti

ID článku: 2889979 - Posledná kontrola: 25. septembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager
Kľúčové slová: 
kbmt KB2889979 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2889979

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com