Výnimkou SQL na serveri stránky systému Center 2012 Configuration Manager SP1 po zotavení

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2890472 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Po zotavení lokality servera Microsoft systém Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1 (SP1) z databázy zálohu, ktorá má Kumulatívna aktualizácia nainštalovaná, zostáva stránkach servera v režime iba na čítanie. Navyše dostanete chybových hlásení, ktoré sa podobajú takto v súbore Rcmctrl.log:

Chyba: Prijaté SQL nespracovaná, tlač info a vyhadzuje ju znova. To sa zopakuje v ďalšom cykle.

Chyba: Hlásenie o výnimke: [procedúra alebo funkcia "spGetChangeTrackingMinValidVersion" očakáva, že parameter "@PublicationMinValidVer", ktoré sa nedodávajú.]

STATMSG: ID = 7832 SEV = E LEV = M SOURCE = "SMS Server" COMP = "SMS_REPLICATION_CONFIGURATION_MONITOR"... ISTR0="System.data.SqlClient.SqlException: Procedúra alebo funkcia"spGetChangeTrackingMinValidVersion"očakáva, že parameter"@PublicationMinValidVer", ktoré sa nedodávajú. ~ ~ v System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError (SqlException výnimky, Boolean breakCon"...
Nepodarilo sa zavolať konfigurovať RCM. chyba = neznáma chyba 0x80131904

Riešenie

Na vyriešenie problému Nainštalujte najnovšie Kumulatívna aktualizácia pre System Center 2012 konfigurácia Manager SP1 na stránkach servera. Alebo preinštalovať kumulatívne aktualizácie, ktorá bola nainštalovaná na serveri lokality pred oživenie.

PoznámkaAk stránkach servera zotavuje z čistej databázy, neplatí Kumulatívna aktualizácia pred webu ide do aktívneho stavu.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o kumulatívnej aktualizácie pre správcu konfigurácie, pozrite siAktualizácia System Center 2012 Configuration Manager.

Ďalšie informácie o obnovenie, pozrite Zálohovanie a obnovenie v správcovi konfigurácie.

Ďalšie informácie o spôsobe preinštalovania Kumulatívna aktualizácia po zotavení, pozri Preinštalovanie kumulatívnej aktualizácie v správcovi konfigurácie.

Vlastnosti

ID článku: 2890472 - Posledná kontrola: 2. októbra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2890472 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2890472

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com