Sistem Merkezi 2012 Yapılandırma Yöneticisi SP1 site sunucusunda SQL özel durumu kurtarma sonra

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2890472 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Sistem Merkezi 2012 Configuration Manager Service Pack 1 (SP1) site sunucusu toplu güncelleştirmesinin yüklü olduğu bir veritabanını yedekten kurtarma sonra site sunucusuna salt okunur modda kalır. Ayrıca, Rcmctrl.log dosyasında aşağıdakine benzer hata iletileri alıyorsunuz:

Hata: yazdırma bilgisi ve yeniden üretilmesini alınan işlenmemiş SQL özel durumu. Sonraki döngüsünde denenecek.

Hata: Özel durum iletisi: [yordam veya işlev 'spGetChangeTrackingMinValidVersion' Bekliyor 'sağlanmadı, parametre @PublicationMinValidVer',.]

STATMSG: Kimlik 7832 SEV = E LEV = M SOURCE = "SMS Server" COMP = "SMS_REPLICATION_CONFIGURATION_MONITOR"... ISTR0="System.Data.SqlClient.SqlException: 'Hangi sağlanmadı parametresi @PublicationMinValidVer', 'SpGetChangeTrackingMinValidVersion' yordam veya işlev bekler. ~ ~ System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError at (SqlException özel durum, Boolean breakCon"...
RCM yapılandırma çağrısı başarısız oldu. hata = 0x80131904 bilinmeyen hata

Çözüm

Bu sorunu çözmek için site sunucusundaki Sistem Merkezi 2012 Yapılandırma Yöneticisi SP1 için en son toplu güncelleştirmeyi yükleyin. Ya da kurtarma önce site sunucusunda yüklü toplu güncelleştirmeyi yeniden yükleyin.

NotSite sunucusu temiz bir veritabanından çıkarsa, toplu güncelleştirme sitesini etkin bir duruma geçmeden önce uygulanmaz.

Daha fazla bilgi

Hakkında daha fazla bilgi için toplu güncelleştirmeler için Yapılandırma Yöneticisi,Sistem Merkezi 2012 yapılandırma yöneticisini güncelleştir.

Kurtarma hakkında daha fazla bilgi için bkz. Yedekleme ve kurtarma Yapılandırma Yöneticisi'nde.

Bir toplu güncelleştirmeden sonra kurtarma yeniden yükleme hakkında daha fazla bilgi için bkz. Yapılandırma Yöneticisi'nde toplu güncelleştirmeleri yeniden yükleme.

Özellikler

Makale numarası: 2890472 - Last Review: 2 Ekim 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2890472 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2890472

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com