Виняткову ситуацію SQL на сервері сайту System Center 2012 конфігурації менеджер SP1 після відновлення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2890472 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Після відновлення сайт сервера Microsoft System Center 2012 конфігурації менеджера пакет оновлень 1 (SP1) з резервної копії бази даних, який має накопичувальне оновлення інстальовано сервер сайту залишається у режимі лише для читання. Крім того, з'являється протокол IMAP про помилки, які нагадують такі інтерактивні елементи у файлі Rcmctrl.log:

Помилка: Отриманих SQL вийнятки, друк Інфо і кидати його знову. Це буде повторено в наступний цикл.

Про помилку: протокол IMAP виняток: [процедура або функція 'spGetChangeTrackingMinValidVersion' очікує параметр '@PublicationMinValidVer', яким не було надано].

STATMSG: ID = 7832 SEV = Лев E = M джерело = "SMS Server" COMP = "SMS_REPLICATION_CONFIGURATION_MONITOR"... ISTR0="System.Data.SqlClient.SqlException: Процедура або функція 'spGetChangeTrackingMinValidVersion' очікує параметр '@PublicationMinValidVer', який не був під керуванням. ~ ~ в System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError (SqlException виключення, булеві breakCon"...
Не вдалося викликати налаштувати ГКМ. Помилка = невідома помилка 0x80131904

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте останню накопичувальне оновлення для System Center 2012 конфігурації менеджер SP1 на сервері сайту. Або повторно інсталювати накопичувальне оновлення, який був встановлений на сервері сайту до відновлення.

Примітка.Якщо сайт сервер відновлює з чистим бази даних, не застосовуються накопичувальне оновлення, перш ніж сайт переходить в активному стані.

Додаткові відомості

Докладніше про накопичувальне оновлення для Диспетчер конфігурацій див.Оновлення System Center 2012 Диспетчер конфігурацій.

Щоб отримати додаткові відомості про відновлення див. архівувати та відновлення в Диспетчер конфігурацій.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як повторно інсталювати накопичувальне оновлення, після відновлення див. Повторна інсталяція накопичувальне оновлення в Диспетчер конфігурацій.

Властивості

Номер статті: 2890472 - Востаннє переглянуто: 2 жовтня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
Ключові слова: 
kbtshoot kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2890472 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2890472

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com