Ako vytvoriť miestne a jazykové nastavenie automatickej inštalácie systému Windows MultiLanguage verzia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 289125 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje miestne a jazykové nastavenia, ktoré môžete určiť pre automatickej inštalácie systému Windows MultiLanguage verzia.

Windows má Pridaná podpora pre predvolené miestne nastavenia, vstupné miestne nastavenia a jazyk používateľského rozhrania (UI) ako položky v súbore automatickej inštalácie odpoveď.

Unattend.txt nastavenia

Nasledujúce nastavenia sú relevantné pre súbor Unattend.txt pri konfigurácii nastavenia súvisiace so verzia Windows MultiLanguage počas automatickej inštalácii:
[RegionalSettings]
Jazyk = Identifikácia miestneho nastavenia
LanguageGroup = Identifikácia skupiny jazyk, Identifikácia skupiny jazyk
SystemLocale = Identifikácia miestneho nastavenia
UserLocale = Identifikácia miestneho nastavenia
InputLocale = Identifikácia miestneho nastavenia:Identifikátor rozloženie klávesnice, Identifikácia miestneho nastavenia:Identifikátor rozloženie klávesnice
UserLocale_DefaultUser = Identifikácia miestneho nastavenia
InputLocale_DefaultUser = Identifikácia miestneho nastavenia:Identifikátor rozloženie klávesnice
Dve nastavenia sú ignorované v Unattend.txt a Sysprep.inf a sú špecifické pre počítače, ktoré majú viacjazyčné nainštalované balíky User Interface Pack. Tieto nastavenia môžete použiť iba vyvolaním miestne a jazykové nastavenie ovládacom neobsluhované módy:
MUILanguage = Identifikátor jazykaMUILanguage_DefaultUser = Identifikátor jazyka

Syntax

 • Jazyk -Toto nastavenie určuje jazyk, ktorý je nainštalovaný. Ak toto nastavenie je určené, SystemLocale, InputLocale, UserLocale, a MUILanguage nastavenia sú ignorované.

  Poznámka: Ak chcete tento problém obísť, nastavte SystemLocale, InputLocale, UserLocale, a MUILanguage jednotlivo.
 • LanguageGroup -Toto nastavenie určuje jazyková podpora, ktorá je nainštalovaná v počítači. Ak toto nastavenie je zadaná, poskytuje predvolené nastavenia pre InputLocale, SystemLocale, a UserLocale nastavenia.
 • SystemLocale -Toto nastavenie umožňuje programom, ktoré nepoužívajú kódovanie Unicode spustiť a zobraziť ponuky a dialógové okná v lokalizovaných jazyk. Ak lokalizovanej program v počítači nezobrazí správne, nastavenie miestne nastavenie systému zhodný s jazykom lokalizovaných program môže vyriešiť problém. Toto nastavenie je však platia v celej sieti, takže to nie je možné podporiť súčasne lokalizovanej programy, ktoré nepoužívajú kódovanie Unicode pre viaceré jazyky.
 • UserLocale -Toto nastavenie ovláda nastavenia pre zoraďovanie čísel, času, meny a dátumy.
 • InputLocale -Toto nastavenie určuje vstupné kombinácií usporiadanie miestneho nastavenia a nastavenia klávesnice. Ak viaceré locales sú špecifikované, prvý rozloženie klávesnice, ktoré je zadané stáva predvoleného nastavenia počítača. Zadaný kombinácie musia byť podporované v jednom z jazykov, ktoré sú definované buď použitím LanguageGroup Nastavenie alebo predvolený jazyk pre jazykové verzie systému Windows XP, že je inštalovaná. Ak dostupné jazykové nepodporuje zadaný kombinácia, je použiť predvolené kombinácia. Toto nastavenie sa ignoruje, ak Jazyk nastavenie je špecifikovaná.
 • UserLocale_DefaultUser (nové pre systém Windows XP)-Toto nastavenie nastaví miestne nastavenie používateľa pre default user. Miestne nastavenie používateľa ovláda nastavenie pre čísla, čas, meny a dátumy. Musí byť zadaný používateľ locale podporované v jednom z jazykov, ktoré je zadané pomocouLanguageGroup Nastavenie alebo predvolený jazyk je bola nainštalovaná verzia systému Windows XP.
 • InputLocale_DefaultUser (nové pre systém Windows XP) - Toto nastavenie nastaví vstupné miestne nastavenia a klávesnice rozloženie súprav pre default user.
 • MUILanguage (nové pre systém Windows XP)-Toto nastavenie nastaví jazyk používateľského rozhrania pre aktuálneho používateľa na počítač so systémom Windows MultiLanguage verzia. Toto nastavenie je určené pre nasledujúce po inštalácii konfiguráciu, keď požadovaný jazyk MultiLanguage verzia systému Windows je už nainštalovaný.
 • MUILanguage_DefaultUser (nové pre systém Windows XP) - Toto nastavenie nastaví jazyk používateľského rozhrania pre predvolený profil používateľa, ktorý zahŕňa prihlásenie jazyk a predvolený jazyk používateľského rozhrania, ktorý sa uplatňuje na všetky nové požívateľské kontá.
Používanie súbor odpovedí upraviť [RegionalSettings] položky po dokončení inštalácie alebo programu Sysprep:
 1. Vytvoriť súbor odpovedí, obsahujúci položky sekcia [RegionalSettings], ktoré chcete upraviť, a potom ho uložiť (napríklad c:\regopts.txt).
 2. Vytvorte dávkový súbor pomocou nasledujúci príkazový riadok použiť nastavenie súboru Odpoveď:
  rundll32.exe shell32, Control_RunDLL intl.cpl,,/f:"c:\regopts.txt"
POZNÁMKA: Môžete použiť nastavenia, ktoré sú platné v sekcii [RegionalSettings] týmto spôsobom, ale musíte použiť túto metódu uplatňovať MuiLanguage a MuiLanguage_DefaultUser nastavenia pretože nie sú platné v súboroch Unattend.txt a Sysprep.inf odpoveď. Môžete použiť ich však vrátane dávkového súboru v sekcii časť GuiRunOnce súbor Unattend.txt alebo odpovedí Sysprep.inf. Ďalšie informácie o časť GuiRunOnce nájdete v Windows XP predinštalácie odkaz pomôže súbor sa nachádza v priečinku Support\Tools\Deploy.cab na vaše Windows XP inštalačné médium.

ODKAZY

Navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft na zaradenie jazykových skupín:
http://www.Microsoft.com/globaldev
Ďalšie informácie o nasadenie systému Windows XP v nadnárodných organizáciách, pozrite si kapitolu s názvom "Viacjazyčné riešenia pre globálne podniky" v Windows XP Professional Resource Kit.

Vlastnosti

ID článku: 289125 - Posledná kontrola: 24. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbsetup kbmt KB289125 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:289125

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com