Upravené datum a čas nesprávná na soubory kopírované Windows 2000 z verze, Negotiate s LANMAN 2.1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 289156 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při kopírování souboru do počítače se systémem Windows 2000 z počítače se systémem Windows, který vyjednává přenosy souborů s LANMAN 2.1 pravděpodobně zjistíte, že má atribut datum změněno nesprávné datum a čas 07. února 2106 6:28:15 dop.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože při procesu kopírování generuje SMB GetExtendedAttributes z počítače se systémem Windows, který vyjednává LANMAN 2.1, server odešle zpět nesprávné datum změněno a čas v odpověď na požadavek SMB_COM_QUERY_INFORMATION.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Příklady operačních systémů Windows, které vyjednat přenosy souborů s LANMAN 2.1 jsou Microsoft Windows for Workgroups 3.1 a 3.11 a Microsoft Windows NT 3.1 a 3.51.

Vlastnosti

ID článku: 289156 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbui kbwin2000presp2fix KB289156 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:289156

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com