Tiskové úlohy větší než 4 MB nelze tisknout vše

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 289162 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při tisku tiskové úlohy, která je 4 megabajty (MB) nebo větší, obdržíte žádné výstupní nebo pouze částečný výstup z tiskárny.

Příčina

Toto chování může nastat pro úlohy, které jsou větší než 4 MB algoritmus, který GDI (Graphical zobrazení Interface) se používá k určení řádků skenování je nesprávná. Pokud rozhraní GDI používá tento algoritmus a poté pokusy k vykreslení tiskovou úlohu do tiskárny, očekává skutečný počet řádků prohledávání tak, aby se rovnala nedokonalé algoritmus předpovědi. Při těchto čísel neshodují, zahodí rozhraní GDI tiskové úlohy jako poškozený.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 289162 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbprint kbwin2000presp2fix KB289162 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:289162

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com