Obnovení certifikátu CÚ obnoví zabezpečení a nastavení zásad výchozí

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 289213 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití modulu snap-in certifikačního úřadu (CÚ) nainstalovat nový certifikát na místního ÚŘADU Windows 2000, server CÚ zabezpečení a nastavení zásad jsou obě obnovit jejich výchozí hodnoty.

Chování po použití modulu snap-in CÚ obnovit certifikát vydán nadřazený CÚ, používat webový formulář odeslat soubor požadavku na nadřazený CÚ a stáhnout certifikát. Toto chování nenastane, pokud obnovení certifikátu pomocí odesílání nadřazený CÚ, který je online.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 289213 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbenv kbfix kbpolicy kbwin2000presp2fix KB289213 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:289213

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com