Povolení PAE výrazně prodlužuje zálohování (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 289261 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po dokončení zálohování při používání Ntbackup.exe, pokud počítač spustit s povoleným přepínač PAE může trvat déle než očekávané dokončení (až nebo delší než 10 časy delší než bylo očekáváno) zálohování. Pokud spustit počítač bez přepínač PAE dokončení zálohy podle očekávání.

Příčina

NTbackup musí zapsat na pásku v mocnin dvě pomocí velikost bloku pásku. Při použití přepínač PAE hodnota
MaxPhysicalPages
snížena o jednu povolit jednu navíc úroveň překlad stránky. Toto chování způsobí, že velikost bloku být velikost liché. Když NTbackup pokusí pro čtení nebo zápisu na pásku, jehož velikost bloku překročí hodnotu
MaxPhysicalPages
vynásobeno 4 kilobajty (KB) (MaximumPhysicalPages × 4 KB), NTBackup výchozí velikost bloku 1024 bajtů. Tento menší velikost bloku vážně snižuje čtení a zápisu výkonu.

Velikost bloku je vypočtena vynásobením hodnoty v
MaxPhysicalPages
podle PAGE_SIZE (4096). S non-PAE jádra, toto je 16 X 4096 = 65536 a s jádra PAE je 15 X 4096 = 61440, který není napájení dvou. Z tohoto RSM a Ntbackup obě výchozí velikost bloku 1 KB při přípravě nebo zápisu na pásku, která severly ovlivňuje výkon.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze (US) této opravy má atributy souborů (nebo novější), které jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date    Time   Version      Size  File name
  ------------------------------------------------------- 
  8/20/2002  05:01p  5.0.2195.5988  10,928  Tape.sys
				
Poznámka: zobrazení číslo verze, klepněte pravým tlačítkem myši na soubor v systému Windows Explorer, v místní nabídce klepněte na příkaz Vlastnosti a klepněte na kartu verze.

Poznámka: před NTBackup můžete použít velikost bloku správné, máte re-prepare pásková média pomocí Správce vyměnitelného úložiště (RSM). Jakmile je připraven velikost bloku pásku upravena k dispozici při použití napájení dvou největší velikost bloku.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Další informace

Další informace o získání opravy hotfix pro produkt Windows 2000 Datacenter Server získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Program pro podporu serveru Datacenter a produkt Windows 2000 Datacenter Server

Vlastnosti

ID článku: 289261 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP2
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwin2ksp4fix kbbackup kbbug kbfix kboswin2000fix kbperformance kbwin2000presp4fix KB289261 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:289261

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com