Windows 2000 RSM nevytvoří nebyl správně identifikovat OnStream Tape Drive ADR páskových kazet

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 289642 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud se pokusíte použít NTBackup s OnStream Tape Drive ADR zařízení páskové kazety pravděpodobně není být správně identifikován. Například "MiniQIC", "Travan" nebo "MP_8mm" může být identifikován jako některé kazetu.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože OnStream Tape Drive zavedeny nové páskové kazety. Tyto kazety správně není aktuálně identifikovány.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows 2000.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Od systému Windows 2000 byl zaveden, nové typy médií mají Přijďte na trhu a na rozdíl od systému Windows NT 4.0 je způsob, jak povolit nové typy médií "ztrátě. „ V tomto konkrétním případě byla zavedena OnStream Tape Drive 2 mechanically jedinečný páskové kazety. Služba Vyměnitelné úložiště není aktuálně vědoma tyto kazety. Služba Vyměnitelné úložiště je pouze vědoma omezený seznam typů médií. Windows 2000 SP2 přidá 2 nové typy médií páskové kazety tento seznam, takže NTBackup a dalších produktů můžete určit nové typy kazetu. Tyto kazety není identifikován kapacita nebo délka protože kapacity a délku může zvýšit v budoucnosti. Nové kazety typy jsou uvedeny jako ADR 1 a ADR 2. Kazety fyzicky liší a automatické zavaděče musí rozlišovat mezi nimi.

Vlastnosti

ID článku: 289642 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbhardware KB289642 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:289642

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com