Ako povoliť prázdne relácie akcií na počítači so systémom Windows 2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 289655
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje spôsob na umožnenie prázdne relácie akcií na počítač so systémom Windows 2000.

Ďalšie informácie

Keď program alebo služba začala pomocou systému používateľa konto, program alebo službu prihlási s neplatné poverenia. Ak program alebo služba pokúša získať prístup na vzdialený prostriedok servera Windows 2000 ako súbor zdieľať, (použitím prázdne relácie), operácia môže zlyhať, ak je podiel na súbor nie je nakonfigurovaný ako prázdne relácie podiel, alebo ak databázy registry, skupiny alebo politiky obmedzenia sú v platnosti na serveri, ktorý je hostiteľom súbor podiel.

Existuje niekoľko nastavení, ktoré upravujú prázdne relácie prístup na Systém Windows 2000. Keď konfigurujete prázdne relácie akcií, musíte najprv výslovne povoliť prístup prázdne relácie na akcie alebo pomenované presmerovanie. Ak chcete tak urobiť, upravte Registry každý vzdialený prostriedok počítača.

Upozornenie Ak nakonfigurujete zdieľanému prostriedku týmto spôsobom, Zdroj nie je bezpečná. Spoločnosť Microsoft neodporúča používať túto konfiguráciu, ak ste zvažuje zabezpečenie null relácie.

Povoliť prázdne relácie akcií

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows


Umožniť prístup na prázdne relácie, musíte zmeniť v databáze registry na každý Klastrový uzol:
 1. Spustite Editor databázy Registry (Regedt32.exe).
 2. Vyhľadajte nasledovný kľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters\NullSessionShares
  POZNÁMKA: NullSessionShares je REG_MULTI_SZ hodnotou.

 3. Pre nový riadok v NullSessionShares kľúčové, zadajte názov zdieľania, ktoré chcete mať prístup s hodnotu null (napríklad relácia verejné).
 4. Ak program používa rozhrania named pipes a požaduje prázdne relácie podporu, v databáze registry vyhľadajte nasledujúci kľúč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters\NullSessionPipes
  POZNÁMKA: NullSessionPipes je REG_MULTI_SZ hodnotou.

  Pre nový riadok v NullSessionPipes kľúčové, zadajte názov potrubia, ktoré chcete prístup s prázdne relácie.
 5. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci kľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\LSA
 6. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Pridanie hodnoty, a potom pridajte nasledujúcu hodnotu databázy registry:
  Hodnota meno: RestrictAnonymous
  Typ údajov: REG_DWORD
  Hodnota: 0
 7. Ukončite Editor databázy Registry.
 8. Reštartovaním servera.

Allow anonymous access klienti so systémom NT 4.0 (nepovinné)

Možno budete musieť upraviť skupiny zabezpe?enia systému Windows 2000 a politiky zabezpečenia umožniť anonymný prístup z Microsoft Windows NT 4.0 klientov. Chcete tak urobiť, použite niektorú z nasledovných metód:
 • Ak ste použili Active Directory Sprievodcu inštaláciou na vytvoriť domény so systémom Windows 2000 inovovaním server domény umožnili kontrolórom, Povoliť systémov starších ako Windows 2000 serverov na prístup k Active Adresár možnosť.

  -alebo-
 • Ak pridáte k doméne Windows NT 4.0 klientsku že nie je upravená umožniť prístup na server systémov starších ako Windows 2000, použite nasledujúci príkaz Upraviť zabezpečenia na radiči domény Windows 2000:
  net localgroup "pre-windows 2000 compatible access" všetci / pridať
  Ak chcete použiť tento príkaz, môže byť zabezpečenia ohrozená, pretože umožňuje anonymným používateľom čítať informácie o tomto domény. Keď už nie sú všetky založené na systéme Windows NT 4.0 klientov v domény, môžete použiť nasledovný príkaz na odstránenie starších prístup:
  net localgroup "pre-windows 2000 compatible access" všetci/odstrániť
  POZNÁMKA: Môžete tiež spustiť príkaz net localgroup príkazy na serveri Windows 2000 standalone alebo člen umožniť anonymný prístup lokálne na tomto serveri.
Chcete zabrániť anonymný (prázdne) relácie pripojenia, nastavte Ďalšie obmedzenia pre anonymné pripojenia bezpečnostnú politiku, ktorá je umiestnené v možnosti položku Konfigurácia počítača\Nastavenie systému Windows systému Windows\Nastavenie Settings\Local na Žiadny prístup. Keď tak urobíte, anonymný (prázdne) relácie pripojenia sú zabrániť na počítačoch, na ktoré sa uplatňuje táto politika.

Poznámka: Musíte zapnúť hosťovské konto nechať anonymným používateľom prihlásiť. V predvolenom nastavení toto konto je deaktivované.

ODKAZY

Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
132679Miestny systém účet a hodnotu null zasadnutí v systéme Windows NT

Vlastnosti

ID článku: 289655 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowtomaster kbmt KB289655 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:289655

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com